ÖZ GÜVEN SORUNU?

Öz güven sorunum var. İnsanların arasına karışamıyorum. Okuldaki aktivitelere katılamıyorum utanıyorum yapamayacağımdan şüpheleniyorum. Bir iki yakın arkadaşım var sadece kimse ile iletişim kuramıyorum. Bakıyorum herkes eğleniyor grup halinde ben arkada yabancı gibi duruyorum. Yapamıyorum. Sanki içimdeki bir şey engelliyor beni, sosyal olamıyorum. Ne yapmalıyım? Nasıl kendine güvenen, cesur ve dik durabilen bir birey olabilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bowling e gidelim dedi arkadaşlar gittik bir iki atış yapıyorum birsey yok 3. Atış yapacağım top parmaklarımin arasindan kaydi ve çıktı tam tersine arka tarafima düştü herkes hahaaha huhuhu falan yerlere yatmalar ben bozuntuya verip te kendimi suçlu duruma düşürmem ki olur böyle şeyler olmasa nasıl güleriz dedim işin içinden çıktım şimdi sende bir yerde parti var insanlarin içine karismak için kenarda beklemene gerek yok seni kimse cagirmadan sen bu ben degilmisim gibi hareket et ve dal ortamin içine çekinme kim ne diyebilir kimseyi sallama bir örnek daha sana misafirlige gidersin gel otur sofraya yemek ye kızım yok benim karnim tok gel otur ye yok benim karnim tok halbuki açlıktan oluyorsun ama sofrada ki tavirlarin la belkide insanlarin gözünde suçlu olacagini hissediyorsun diyelim oturdun sen corbani yudumlarken biri sana soru sordu ve kıpkırmızı oldun yasananlar gerçektir gerçeklere ise guvenmemiz gerekir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini hep güzel gör

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini bu konuda rahat bırakarak. İnsanların içine karışmaktan korkmayın ve en önemlisi onları gözünüzde çok büyütmeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...