Sabahtan beri agliyorum yardim edin?

Ben cok salak biriyim yaptigim herseyden pisman olan
Ya okulda ezik bir cocuk var obez yaa baya kilolu iste bundan ben konusuyorum baya samimiyim bu beni seviyo umut verdim ben buna
Ama arkadaslarim bukadae yakin oldugumu telefonuma bakinxa mesajlari gorduler sok oldular diyolar sen bukadar dusukmusun bununla boyle konusuyosyn falan
Beni seven biri vardi acilamayan ama ben bunu birinden ogrenmistim o bile bugun geldi acildi bana arkadasinada demiski bu kiz onla bile takiliyo benle niye takilmasin
Basit bir kiz oldum yardim edin napicam ya

Güncellemeler:
18 yasindayim

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu senin arkadaşların olacak kişilere göre seviye nedir? O kilolu çocukla takılmak seni neden düşürdü oda insan naapsın hasta olmuş. İlla şerefsiz alkolik kadına şiddet uygulayan tiplerle takılıncamı seviye yükselecek delirttiniz beni gece gece yine.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle düşünmen çok yanlış öncelikle belirtiğim hani o tiplerine ölüp biten ünlüler bile evrime kafa atıyor. yaşın ufak anladım ben şimdi okul falanda o arkadaşınla böyle konuşup birden arkadaşlığını bitirirsen sen kötü bir insansın bir insanı tipiyle yargılamakta neyin nesi sorarım? o senin arkadaşın anladınmı iyi bir insansa arkadaşın olarak kalmalı isteyen istediğini der karaktersizmiş ki senin o hoşlandığın çocuk böyle birşey diyor kusura bakma ama kalbini iyilikle doldur.

0|0
    0|0
    • Ya bak muhattap olsam neyse
      Her gun konusuyoruz okulda hergun birlikteyiz ve cocuga okadar yuz verdimki bana sununla konusamassin bunu giyemessin demee basladi sevgilim gibi

• deki sen benim arkadaşımsın yerini bil. Ben bundan bundan hoşlanıyorum arkadaşım olarak destek ol bana de zaten o senden hoşlanıyorsa kendisi uzaklaşır ama gerçekten arkadaşın olarak uyarıyorsa seninle böyle kalır anladınmı kafanı kullan azıcık

Erkekler Ne Diyor 12

• umut vermek dışında bir hatan yok.
    arkadaşlarının kişiliksizliği gerisi

0|0
    0|0
  • Ulan ne alaka dicemde aga yaş ergen sinirlari içerisinde olduğu için normaldir o konuştuğun kisiginin kalbi yok mu ya da seninle aranızda geçen sohbeti içini isitiyorsa konusamaz mısın o mevzuyla dalga yapanlar yarın karsilarina onun daha beteri çıkarsa anlarlar iş işten geçer her neyse aranızda bir akıllı var oda obez dediginiz çocuk devam kardeşim yolun açık olsum burdan sana tam destek

0|0
    0|0
    • Ya hayir arkadaslarim konusmama muhabbet etmeme bise demez ama biz siniri baya astik resmen her gun cocukla geziyorum ve konusmadigimiz gunde yok
      Cocuga okadar umut verdimki bana sunla konusamassin bunu giyemessin falan demeye basladi

• Seni koruyup kolluyor abi daha ne istiyorsun arkadaşlarina ne yani o çocuk insan değil mi belkide senin gibi biriyle konuştu gu icin cok mutlu ne desen yok demiyecek

• bence senin yaptıgın sey basitlik değil seni arkadaşlarının böyle bir düşünceye itmesi basitlik obez olunca muhabbet edilmeyecek mi o zaman hitler gibi bir gaz odası yapalım hepsinden kurtulalım sonra gözü renkli olmayanları yok edelim tek tip insan ırkı oluşturalımmm çok saçma bence

0|0
    0|0
    • Ya bak muhabbet edtmekte bise yok ama bana resmen cocuk yok sununla konusamazsin yok tayt giyemezsin gibi seyler soylemeye basladi

• Eziklik nedir ya. Çocuk şismansa, sessiz sakinse ne olmuş. Önce insan olmayı öğrenin, insanları küçümseme böyle.

0|0
    0|0
  • Biz bu olaya kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş diyoruz. Duruşunu bozma merak etsinler. Seninle uğraşanlarla muhattap olma

0|0
    0|0
  • Ağlayacağına sevinmelisin etrafında kimler gerçek insan kimler insan görünümlü canlı.

0|0
    0|0
  • neden basit olsın öyle düşünme

0|0
    0|0
    • Cunku her allahin gubu konusuyoruz okulda birlikte geziyoruz seviyem yerlerde ve cocuga okadar yuz verdimki bana sununla konusma tayt giyemessin falan demeye basladi

• Nasil yapicam

• bişeylerin değiştiğin görmeli

• Zaten basitsin anladığım kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir nesil bu bebeler yav kökü kuruyasıcalar

0|0
    0|0
  • Bunu diyenler basit obezse obez senin kuru beyinli arkadaşlarından daha iyidir ;)

0|0
    0|0
  • Bela okucam da hakrttiğinizin yanında bela bile ödül size.

0|0
    0|0
  • Ohaa sanane milletin dediginden. Hem gercekten salaksin sevmedigin birine umutmu verilir. Tam bir gerzekmişsin. Sen onu bana yapsam seni tiker yollardim 😀

0|0
    0|0
    • Aynen iste salagim soguk davranmadim baya samimi oldum

• Eyi o zaman sende cocuga umut verdiysen sevidrmesinide bilmen lazim demi 😉

Kızlar Ne Diyor 8

• öncelikle insanları umursama. onlar bir kaç yıl sonra senin hayatinda olmiyacak. sen o çocukla konuşunca mutlu isen devam et. değil isen konuşma. zorla değil ya canım

0|0
    0|0
  • Oha kanka bende 18 im selamda sen niye basit kız yaptın kendini senin yaptığın iyilik yapma bunu kendine herkese de o çocuğada iyilik için onunla olduğunu göster ve yakın arkadaşın olduğunu sadece. Ve çocuk hakkında da obez deme hiç hoş değil bebişim

0|0
    0|0
  • pardon ama harbiden canımsın sen ne desem az insanların dış görüşüne bu tarz yorumlar yapmayı kesin artık

0|0
    0|0
  • Canım zaten basitsin. Sen çocuğa umut vermeyi geç, ne hakla ona "ezik" sıfatını yapıştırabiliyorsun? Yüzüne gelince şen şak, arkadan ezikmiş obezmiş. Sana ne milletin ne dediğinden? Zaten, arkadaş dediğin kişilerin de asıl yüzünü gördüğüne göre daha fazla uzatmana lüzum yok. İşe, o zihniyetsizleri hayatından çıkarmak ile başla.

0|0
    0|0
  • Insanlari dis gorunusuyle yargilayamayiz obez olmak onunda hosuna gitmiyodur emin ol bu durumda tek basit senin arkadaslarin ve o hoslandigin cocuk

0|0
    0|0
  • işin zor her önüne gelenle konuşuyomuş gibi sanıyorlar artık seni sende herkesle konuşma bak sonuçları pekte iyi olmuyooooooooo ;)

0|0
    0|0
    • Aynenn yaa cocuga okadar yuz verdimki bana sununla konusamassin falan demeye basladi sunu giyemessin edemessin

• Engelledim aradim yol verdimde
      Ama bunu yapmak biseyi degistirmez artik seviyem dustu cunku

• düşmesine sebep olan kim peki?

• Obez biriyle konuşmak seni basit mi yapıyor? Böyle düşündüğün için basitsin.

0|1
    0|0
    • Konusmak degil sadece konusmamda bisey yok
      Cocuk beni seviyo ve ben ona umut verdim hergun telefomda konusuyoruz okulda birlikteyiz falan cocuk artik bana sunu giyemessin falan demeye basladi

• Üzülme bitanem ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...