Farklı sınıftaki kişilerle nasıl arkdaşolabilrim?

ün. 3 teyim ama hala arkdaş. ım yok farklı sınıftakilerle nasıl arkdaş olabilrim

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ders öğren ayağına yanaş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Oha diyorum. Ben 9 dayken 12 lerden bile birsürü arkadaşım vardi. Bence bunu cozemezsin. Arkadaslarinla okuldaki katlarda takil. Herkatta kizlar tuvaleti var. Her teneffüs farklı kattaki lavaboya git. Muhabbeti kur. Bu birazda sana bağlı

0|0
    0|0
    • napıyım ben kendimi bildim bileli böyleyim. nasıl gitcem mesela başka sınıfa gittim laobaya gititm nasıl olcak arkdaşlık kurcam bu yaşa geldi bir ykaın arkdaşım yok. aslında düzenimin bozulmasından korkuyorum

• okul bitmiş hala arkadaşın yok hımm demekki sevilmiyosun zorlama mesafeli dur onlar gelsin

0|0
    0|0
    • aslında harbiden sevilmiyorum yalan yok. sınıfta 2. yim ondan galiba bide bordeline hastasyım belki kokruyorlardır. aslıdna birşey de yapmıyorum aslında kendimi çekiyorum istemsiz. kazık yemekten korkuyorum

• Topluluklara katıl

0|0
    0|0
  • Merhaba ben yoklukta gidecek Kezban Nasılsıniz de

0|0
    0|0
    • ne diyon lan çok mu komik bu şimdi başına daha beteri gelirse görürrsün benim gibi acı çekersen gizliden sallamak kolay

• Bu tiple olsam başıma gelirdi eminim zaten

• ben ipiimden eminim senin demenle olmuyor çocukça laf atışması yapmakla uğraşamam

Yükleniyor...