Benimkiler kahverengi :) Bir söyleyişe görede göz renkleri insanların karakterlerini de etkiliyormuş :D bakalım sizin ki ne renk :)

0|1
33|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 32

• Kahverengi

1|0
    0|0
  • Kahve :)

1|0
    0|0
  • Ela gözlerim adımda ela :D

1|1
    0|0
  • Bugün renksiz...

1|0
    0|0
  • Benim yeşil-kahve, santral heterokroma.

1|0
    0|0
  • Kahverengi

1|1
    0|0
  • kahverengi

1|0
    0|0
  • arkadaşlarımın ela mı bal rengi mi olduğu konusunda üzerinde hala tartıştıkları bir renk yeşil giyince yeşile dönüyor falan saçma sapan bir renk

1|0
    0|0
  • Kahverengi

1|0
    0|0
  • yeşil

1|0
    0|0
  • Mavi :))

1|0
    0|0
  • Koyu kahve

1|0
    0|0
  • Mavi

1|0
    0|0
  • Gayferengi

1|0
    0|0
  • Koyu kahverengi.

1|0
    0|0
  • Benim siyaha yakın kahverengi

1|0
    0|0
  • Kahverengi

1|0
    0|0
  • Mavi 👀💙

1|1
    0|0
    • Mavi Göz:
      Bu en popüler göz rengidir ve hepimize çekici gelmektedir. Mavi gözlü insanlar daha geç yaşlanırlar ve her zaman canlı bir duruşları vardır. Mavi gözlü insanlar, sevimli, çekici ve çok dost canlısıdır. Spontane yaşayan enerji dolu insanlardır. Başkalarını mutlu etmek onların doğasında vardır. Çok nazik sevimli ve insanlara yardım etmeyi seven insanlardır. Manevi yönleri çok gelişmiş olduğu için uzun ilişkiler süredürebilirler. Gözlem güçleri fazladır ve kendi gözlemlerini her şeyden çok önemserler. Duyguları oldukça açıktır ve en çok önemsedikleri şeylerden biri mutlu bir aile ortamıdır.

• Yanlışlıkla sana yazdım ama olsundu :D

• simsiyah

1|0
    0|0
  • Yesil😊

1|0
    0|0
  • bluee

1|0
    0|0
  • kahverengi

1|0
    0|0
  • Mavı karakter ne sımdı😁

1|0
    0|0
    • Mavi Göz:
      Bu en popüler göz rengidir ve hepimize çekici gelmektedir. Mavi gözlü insanlar daha geç yaşlanırlar ve her zaman canlı bir duruşları vardır. Mavi gözlü insanlar, sevimli, çekici ve çok dost canlısıdır. Spontane yaşayan enerji dolu insanlardır. Başkalarını mutlu etmek onların doğasında vardır. Çok nazik sevimli ve insanlara yardım etmeyi seven insanlardır. Manevi yönleri çok gelişmiş olduğu için uzun ilişkiler süredürebilirler. Gözlem güçleri fazladır ve kendi gözlemlerini her şeyden çok önemserler. Duyguları oldukça açıktır ve en çok önemsedikleri şeylerden biri mutlu bir aile ortamıdır.

• Guzelmıs tesekkur;)

• ELea :D

1|0
    0|0
  • Benimki kahverengi. Günes vurunca yesil olduğugunu söyleyen de var :)

1|0
    0|0
  • Kahverengi

1|0
    0|0
  • kahverengi

1|0
    0|0
  • yeşil

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Ne renk? :)