Eşcinseller başka ülkeye yollansın ister miydiniz?

Mesela hepsi Hollanda ya yollansa bence mutlu olurlar

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• güzel fikir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İsterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Şimdi ben heteroseksüelim ama bu demek değildir ki onlar yaşamasın ölsün. O eşcinsel arkadaşlarında burada sorumlulukları var belki çoğu kişiye topluma homo olduğunu söyleyemiyor ailesi var annesi babasına karşı bir sorumluluğu var ya da abisin kardeşinin böyle bir şey olduğunu öğrensen hoşuna gitmezdi heralde onlarıda haline bırakmak lazım çoğu homo kişiler zaten doğuştan gelen bir şey olduğunu söylüyor psikolojik bir tedavisi mümkün değil doğal olarak her insan özgür istediğini yapsın ama evlenmelerine kesinlikle karşıyım.

http://i.hizliresim.com/YkbBL6.jpg

1|0
    0|0
  • Tam istediğim soru. eşcinseller İslam dışı varliklar. ateistler. vatani sevmeyen kürtler , hepsi sınır dışı edilmeli

1|0
    0|0
  • nereye gidiyorlarsa gitsinler

0|0
    0|0
  • Evet isterdim. Def olsunlar.

0|0
    0|0
  • Ya başkalarının başına bela mı edeceksiniz?, Issız adaya bırakalım gitsinler.

0|0
    0|0
  • giptirip gitsinler...

0|0
    0|0
  • esşcinseller hollandaya
    şeriatçılar arabistana
    çağdaş modern insanlar abdye
    ülkücüler orta asyaya
    ülkede banada kalsın :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş kesin bir bulgu yok ki doğuştan mi yoksa tercihen mi. Bu yüzden kesin bir düşünceye varana kadar dışlamak yanlış birşey bence. Eğer doğuştan gelen bir ozellikse onları da benimsemek lazım, ama sonradan olmaysa ben de karşıyım.

0|0
    0|0
  • Ya normalde zor irenen bir insanimdir ama o tur insanlardan gercekten ireniyorum bide kendilerini hormon sacmaligiyla savunuyolarya. Yok neymis ben kizdim erkek hormonum daha baskin yok erkektim kiz hormonum daha baski. Ulan allah sizi o yolla siniyo hepinizde cok guzel yoldan cikiyosunuz seytanin cocuklari gibisiniz siz yatcak yeriniz yok kalacak yerin davasindamisiniz

0|0
    0|0
  • kıskanıyon mu

0|0
    0|0
  • Evet gitsinler iyi olur

0|0
    0|0
  • Aynen bnelerle ayni ulkede yasamayi istemioruz.

0|0
    0|0
  • turkiyeninde holladadan farkı yok

0|0
    0|0
    • Toplum bozuk ama o kadarda değil

• turkıyenınde farkı var mı sence? esrar desen var yasal olmadıgı halde çok tüketiliyor tecavüz olayları desen var terorist desen var katil desen oda var

• Hollandayı basından değil giderek öğrenmeden konuşma boşa.
      Evet esrar kullanımı serbest olan Coffee shop'lar var.
      Hatta tohum bile satıyorlar evde yetistirebilirsin.
      Ancak insana saygı konusunda türkiye'nin çooook fırın ekmek yemesi lazım.
      Esrar kullanım yaşı türkiye'de daha düşüktür eminim.
      Taciz tecavüz zaten kıyaslanamaz bile.
      Adam amsterdam'ın göbeğinde parkta esrar sarıp içerken aileler, çoluk çocuk da aynı yerde geziyor ve hiçbir taşkınlık olmuyor. Laf atma ile bile karşılaşmadım.
      Burda aynı durumu sadece bir düşün.
      Bırak uyuşturucuyu iki birayı agziyla içemeyenler gerzekce davranıyor, taciz tecavüz ediyor.
      Homofobigim o ayrı konu ama onları yollamadan önce gerizekalilari yollasak daha güzel olur bence.

• eşcinseller de straightleri başak ülkeye yollasın o zaman, ayıptır, herkes insan!

1|0
    0|0
  • hayır bu ülke de onların ülkesi çünkü... insani bir hareket olmaz bu

0|0
    0|0
  • Gidesi varsa gitsin niye biz yolluyoz bende istediğim yerlere gönderilmek isterim o zaman :D

0|0
    0|0
  • hayır tabii ki!

1|0
    0|0
  • güzel iş,

0|0
    0|0
  • lezbiyenler kalsın diğerlerini başka evrene göndersinler

0|0
    0|0
    • gerçek lezbiyen sana bakmaz. bence onlarda gitsin

• hiç değilse estetiller tras ve gaylar , bana kalmasın berki sizlere kalır

• neden onlar insan değil mi? sen insan ol da imanlı olda etkilenme onlardan

0|0
    0|0
  • evet D:SAd

0|0
    0|0
  • Tozlarını da alıp gitsinler

0|0
    0|0
  • Tedavi etsek daha iyi olur. Bana göre anormal bir davranış bozukluğu eşcinsellik.

0|0
    0|0
  • Lezler kalsinda gaylerle translar bir zahmet gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşcinsellerin başka ülkeye yollanmasına gerek yok, bu ülkedeki bazılarının eşcinsellere bakış açısını değiştirmeye gerek var. Burası onların da ülkesi.

0|2
    0|0
  • Bence senin gibileri bu ülkeden yollayabilsek asıl o Zaman sorunumuz kalmayacak tatlım

0|2
    0|0
  • Onlar da mutlu olurlar
    Bu zamana kadar hiç bir eşcinselli beni rahatsız etmedi gerçi insan ne kadar da açık bu durumu sergiyebilir ki

0|0
    0|0
  • nerde yaşamak istiolarsa orda yaşasınlar bir antiliğim çok onlara karşı

0|0
    0|0
  • Bir Hollanda olamasak da biz de insanların cinsel eğilimine saygıyı öğrensek ve onlar bizimle mutlu mutlu yaşasa daha güzel olur bence..

0|2
    0|0
  • Yoo ne zararları var

1|0
    0|0
    • Türk aile örf ve adetlerine karşı kötü bir örnek. Kıyametin alametlerindendir. Peygamber efendimiz bile onları islama layık görmeyip dışlamışken biz neden içimizde barındıralım?

• Biz gideceğiz zaten Hollanda'ya değil mi aşkitellam ahsjdjdjs 😂 @Thaisse

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    0|0
  • Sizi Arabistan'a yollasak daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • tabiiki hayır sen bu ülkede varsan onlar da var dır olur mu böyle saçmalık !! seni yaratan onu da yarattı psikolojik deyipte kendini zi kandırmayın azcık insan olmaya çalışın olamıyorsanız da öyleymiş gibi davranın ben bir kadın olarak onların haline çok üzülüyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...