Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?

Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?

2|5
15|63

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 62

• Ecdadımız gibi , sağlam ve ömürlük yuvalar kurulması adına tanıyıp bildikleri , niyet , huy ve yaşayışı benzer olan 2 cins için aracılık yapanlar çok az olup, ön yargı ve olumsuz egoyla vede kendi sunamıyacağı şeyleri ben merkezli düşünüp karşıdan bekleyen, is, para, yakisiklilik tahsil vb. Güdümlü bakışla eş aranması gibi sebepler ile Yanlizlar ordusunu kuruyoruz.

1|0
    0|0
  • Aklımızda belirlediğimiz o kalıba girmediği için belki...
    Belki de o kalıbın dışında olduğu halde kabullenemediğimiz için...
    Belki az gördüğümüz belki de fazladır dediğimiz için...
    İçine bakmayı bilemediğimiz ve bu yüzden de sevmekte özürlü olduğumuz içindir belki...

1|0
    0|0
  • İnsanlar bir birini tanımaktan kaçıyor işte.

A kişisi B kişisinden kırıldığı için C kişisine güvenemiyor ve onun sevgisini sadece alttan alıyor sonra C kişisi kırılıyor onu seven D kişisine karşılık vermiyor ve oda kırılıyor. Güvenen seven bu dünyada kazanıyor.

1|1
    0|0
  • Hiçbirimiz, hayalimizdeki insanın hayalindeki insan değiliz sanırım. Bu geç kalışların başka açıklaması olamaz çünkü..

1|0
    0|0
  • yalnızlık bir secim degil mecburiyettir aslında
    yaşadıkların seni bir şekilde oraya itiyor iste
    sende orada kalıyorsun ve yalnızlıgı ben seçtim diye kendini avutuyorsun

1|0
    0|0
  • Bunca insan birbirini arkadaşı olarak görüyor

1|0
    0|0
  • ask yokturki insanlar ah irete inanmadiklari icin dunyadaki seylere siginmaslardir ayni hristiyanlardaki gibi

1|0
    0|0
  • Aynı meyve olmasına rağmen bazısı ekşidir bazısı tatlıdır. Ekşi meyveyi hiç bir zaman sevemedim.

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum..

1|0
    0|0
  • Yalnızlığı bazen kendimiz seçmek zorunda kalıyoruz bazende hayat bize bizi mutlu edecek beraberlikleri yaşamak için yalnızlığı bize daha uygun kılıyor.

1|0
    0|0
  • Dünyanın en güçlü insanları yalnizlardir
    Okyanusu yalnız başına geçmeyi seçenler var
    Hemen yuzunuz gülümsemesin tüm o fırtınalarla baş etmek zorundasiniz

1|0
    0|0
  • Cokluk icinde albenilerin yuksek dozda asilanmasi.

1|0
    0|0
  • Toplanak mi yapsak 😀

1|0
    0|0
  • Körler sağırlar ordusu haline gelmişiz zaman içinde, ne mağduru görmüşüz ne de bizim olmayan mutlulukları..

Tek olmuşuz, yek olmuşuz halimize bakmadan..

Robinson Crusoe geldi aklıma.. Mutlu muydu acaba?

1|0
    0|0
  • Ben yalnızlığa aşığım yalnız olmak beni mutlu ediyor ondan böyleyim 😄

1|0
    0|0
  • klişe :(

1|0
    0|0
  • Bizim kızlar kaprislerini ortadan kaldırırsa ve kriterlerini değiştirirlerse yalnız olanlar yalnızlıktan kurtulurlar. Erkekler kız ararken Adriana Lima, kızlar da Brad Pitt aramayacaklar. Kafasının uyduğu ve gönlü güzelleri arayacaklar.

1|0
    0|0
    • yok bazen onu da buluyorlar sonra senden butun o özelliklerini cekip alip yeni program atmak istiorlar ve bingo yalnizlik bittigi anda yine basliyor..

• kopyalari burda fazlasiyla mevcut

• Sanal dünya burası. Maalesef karaktersizlerin çok olduğu bir dünya. Ama kurunun yanında yaşlarda yanıyor. İnsanlar doğru düzgün paylaşım yapamıyorlar, dertleşemiyorlar ve yalnızlığa mahkum oluyorlar. Maalesef kendi iplerini kendileri çekiyorlar.

• Ha şunu bileydin.

1|0
    0|0
  • insanların bir çoğu bencil duygularına köle arıyor kimse kimseyi olduğu gibi kabullenemiyor ya benlesin ya da karşı tarafsın piskolojisi

1|0
    0|0
  • yalnız olmak bir seçim değil. zorunluluk bizim için

1|0
    0|0
  • Evet fikri olan?

1|0
    0|0
  • mükemmele yakın olsun

1|0
    0|0
  • Ne istediğini bilememekten.

1|0
    0|0
  • seçenek çok olunca seçmemek mantikli geliyor galiba

1|0
    0|0
  • zihin farklı

1|0
    0|0
  • Kafamda deli sorular :0

1|0
    0|0
  • Yalnızım diyen herkes yalnız değil ki. Yalnızım diyip birçok arkadaşı olan var. Gerçekten yalnız insanlar kimsesi olmayan kişilerdir bence

1|0
    0|0
  • Endiselerim artiyor dualarim seninle.

1|0
    0|0
  • çünkü eşşeğin şeyi var :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 15

• Birlikte olmayı haketmeyen onca lnsan varken, ben neden hala onsuz yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Bazen yalnız olmak anlaşamayacağın biriyle olmaktan daha iyidir. Herkes buna cesaret edemez; kimi mutsuzluğu seçer, kimi yalnızlığı...

1|0
    0|0
  • Herkes dünyanın kendi etrafında döndüğünü sandığı için aslında başını kaldırığ bakarsan her insanın yalnız olduğunu görürsün buda toplum olarak ortak noktamızıı gösterir ve belki yalnız olmayız yalnızlık adı altında

1|0
    0|0
  • Yalnızlığı tercih edenler, teğet geçmeyi seçerler.. Yalnızlığa mahkum olanlar da körleşmiştir..

1|1
    0|0
  • Yalniz miyiz

1|0
    0|0
  • bulunca herkesin bir yerleri kalkıyor demekki

1|0
    0|0
  • Kader

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmaya alışmış insanlar

1|0
    0|0
  • Çünkü kimse birbirinin ruh ikizi değil.

1|0
    0|0
  • yalnızlık

1|0
    0|0
  • İnsanlar artık yalnızlıktan mutlu

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi ahsjs

1|0
    0|0
  • Kader kısmet pampa

1|0
    0|0
  • Çünkü bunca insan yanlızken bunca yanlız insanı değilde bunca yanlızın içinde olmayanı arıyor

1|0
    0|0
  • Profil resmini değiştir çok korkunç

1|0
    0|0
Yükleniyor...