Yabnci arkadaslarim var onlar evlenince kaynanayla beraber yasmaayi tercih ediyorlar?

Neden bizim kizlar sorun ediyor kaynanalarda mi sorun var?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun şu ki kaynana pamuk ipliği olup raftanduşse gelinin başı yarılır. Misal. benim kaynanam artık bıktırdı. Pat diye odaya kapıyı çalmadan dalar sabahları uyanın diye. Yemek yaparım karışır "oğlum mantı sever onu sever bunu sever" der diyip durur. Yaparım eşim gelir. Oğlum ben sana sonra daha güzel yaparım idare et falan der. Ütü yaparım yok önce yaka ve şort utulenirmiş gömlekte. Temizlik yaparım yok dağınık çalışıyormuşum. Alışverişe giderim çok para harcıyor kızım kim yiycek bu kadar çeşit meyveyi falan. Fasulye alırım, boşuna alma oğlum sevmez demeler... Eşime soyluyorum bak rahatsız oluyorum annenle konuş onu kırmak istemiyorum diyorum, o benim annem saygı göstermek zorundasın diyor. 2 dk tv izlesem hemen oğlunu arayıp napıyosun muhabbetine girer, eşim bni sorar napıyo diye kaynanam napsın her zamanki gibi tv izliyo, neyse oğlum boş ver herşey yoluna girer falan demeler. Şu an bile dışardayım artık bunaldım... Bu yüzden pişmanım annen bizle kalabilir dediğime...

0|0
    0|0
    • Kbakma ama senin kaynananda sorun var annem boyle yapsa uyaririm tavir alirm annelik hakki odenmez ama anne kendini tasimali

• Anneler her zaman haklı ama bnde bir anne adayıyım niye bn hep haksızım...

• Cunku esin tarafindan deger verilmiyor sana ya anlamadigm neden her insanin degeri ayri ayri gorulmuyor da bazilar bazilarndan ustun gorulur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...