Sinirlerimi bozuyor bu kiz ! Sizce ne yapmaliyim?

Nisanlim akrabasiyla ayni evde kaliyor. 1senedir gider evlerini temizler yemek yaparm. Son bikac aydir maddi durumumdan dolayi onlarda kaliyorum. Nisanlimin akrabasida 3ay tanidigi bir kizla hemen nisanlandi evlendi. kotu biri bile olsa iyi davranrm insanlara ama bu kiza hic isinamadm biseyler var kizda cok itici geliyor. Gorumcelerim ve nisanlimda benmle ayni fikirde ! 2hfta memlekete gtti o cocugn ailesi ve o kiz onlarda kaldi. Birde geldim ne goreyim ! Ev pislik icinde kokmus yasanilack gbi degl! ne annesi ne o kiz temizlik yapms! Ustelik nisanlimin bana aldigi cicegi kurutmstm salonda duruyordu kmi rahatsiz ettiyse artk, ya kiz ya da kaynanasi onu bana sormadan cope atmislar deli oldum !!! Kizla mi kaynanasiyla mi knussam ayip degl mi bu yaptgi. Evi temizlemeyip benm cicegmi ne hakla atarlar😢kaynansi da kiskanc bir kadin gider benm kaynanama hep hava atmaya calisir dedikodu yapar oyle biri o da😐 ha birde kiz cok rahat, genis, cilve yapiyor, nisanli oldklari halde herkesin ortasnda oynasiyolar resmen insanda azcik edep olur utanma olur boyle bir kiz. Cildirtacak beni !

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Koy lafını geç

0|0
    0|0
    • Ne desem ki. Nisanlim bosver yuzgoz olma snra yine lafimizi yaparlar ayni evde kaliyorz dyor. Ama zaten lafimizi yapiyor ki o kaynanasi

• Zaten normal hayattada cok sakin biriyimdir o yonden sıkıntı yok ama bu yaptigi cok moralimi bozdu. Benm ne kiza ne nisanlisina ne de ailelerine karsi bir hatam yanlisim oldu aksine hep cok iyi guleryuzlu davrandim dmekki hata yapmisim haketmiyorlarmis

• Bizi bilen bilir , bilmeyen kendi sanır.
      Mevlana Celalettin Rumi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence döv

0|0
    0|0
    • Biraz mantikli bsey soylesen cnku gercekten sinir oluyorm kiza ve akraba olduk sayilir😁

Yükleniyor...