İlk görüşte aşık olan var mı?

çok merak ediyorum ilk görüşte aşık oldunuz mu hiç? Ben olmuştum ne yazıkki karşılıksızdı 😂 sizin oldu mu hiç?

0|0
1221

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Hangi gözle baktığımız önemli. Genelde hata ve hüsrana sürükler hayati kararları ışık hızında almak. Ben buna inanmıyorum. Varsada adı aşk değil ilgidir.

1|0
    0|0
  • O yalan bişey ilk görüşte sövdüm ben 😄

1|0
    0|0
  • Olmadım

1|0
    0|0
  • Bir keresinde yolda gördüğüm bir kıza gözden kaybolana kadar yolun ortasında dikilip bakmıştım

1|0
    0|0
  • ah keşke, Benim o konuda çok sıkıntım var. Kızın biriyle tanısıyorum iyi hoş arkadaş oluyoruz ve 1 yıl sonunda hoşlandığımı fark ediyorum ama ondan oncesi 0

1|0
    0|0
  • Evet var.

1|0
    0|0
  • Oldu içimde yaşamıştım. İçimde patladı hep 😂

1|0
    0|0
  • sacma sapan şey

1|0
    0|0
  • Oluyor ya ilk goruste ask degilde boyle birden kalp atislarin hizlaniyor terliyorsun vs ama hic tanismadigim insanlar yani

2|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Aşık olmak zaman alır.

1|0
    0|0
  • Ben bir keresinde ilk goruste asik olmustum, sonra irkildim kendime geldim, ve eve gittim.

1|0
    0|0
  • Ben görmeden aşık olmuşum ilk görüş olsa ne hacet

1|0
    0|0
  • Oldim hem de çok fena

1|0
    0|0
  • bir kere gördüm ondan sonra başka kimseyi görmedi gözüm

1|0
    0|0
  • he oldu ikinci görüşde bitti xd

2|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • Her gün oluyor :p

0|0
    0|0
  • Çok oldu ama geçip gitti unutuldu :/

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk diye bir şey yoktur. İlk görüşte aşık olduğunu düşündüğün birisini bir daha görmeyince o kişiyi ne kadar süre hatirlayabilirsiniz ki? 3 gün 5 gün gün 1 hafta 1 ay... unutulur gider.. Aşk nerde ozaman?

0|0
    0|0
    • Ben yüzünün hiçbir ayrıntısını unutamıyorum ki

• Çıksa karşına dese ki ; bırak her şeyi benimle gel... Gider misin?

• Onu bilmem de ben giderim. Yıllardır tanıyorum ama. Aşık mıyım ln o zaman. :/

• Zaten ilk görüşte bir şey yoksa sonradan amalar girer araya. Ama maalesef hep karşılıksız oluyor bu ilk görüş aşkları.

1|0
    0|0
    • Aynen çevremde kim varsa o şekilde

• Kolay kolay herkese karşı hissedemiyorsun bunu. Ama maalesef gerçeğe dönüşmüyor. Bir bakıyorsun ya evli çıkıyor ya sevgilisi, nişanlısı. Ulan hiç kız kalmamış memlekette deyip kabuğuna çekiliyorsun.

Kızlar Ne Diyor 11

• yok hic olmadi ilk goruste kimseden etkilenmem

1|0
    0|0
  • Bence aşk ilk görüşte olur ama insan aşık olduğunu zamanla anlar

1|1
    0|0
  • oldu tren penceresinden yankilanan gözleri öyle parladiki öyle masumduki sonra arkasini döndü uzun uzun bakti hergün denk geliyoruz ve bana bakiyor valla sapikmi asikmi bilemedim 🙈

1|0
    0|0
  • ben oldum dahada başka kimseye olamam sanırsam :Dd

1|0
    0|0
  • Dizilerde olur öyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • İlk görüşte hoşlanmıştım zamanla aşık olmuştum

0|0
    0|0
  • Şıpsevdi değilim...

0|0
    0|0
  • Benimki karsilikloydi. Su an evliyiz mutluyuz. Abimin sirketinde karsilastik ilk tabi gozler kilitlendi. Gerisi de geldi :)

1|0
    0|0
  • Onu ilk gördüğümde değişik bir duygu vardı anlatamadığım. Sonra içimden demiştim. Ben ona aşık olmam gibisinden. Sonra kara sevda mıdır artık. Kaç yıl oldu her yerde o var hala. Hayat ne değişik bişey.. Vay be

1|0
    0|0
  • Ben varım ama yarı yolda kaldım

1|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...