Kapat

İlk görüşte aşık olan var mı?

çok merak ediyorum ilk görüşte aşık oldunuz mu hiç? Ben olmuştum ne yazıkki karşılıksızdı 😂 sizin oldu mu hiç?

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 20

• Hangi gözle baktığımız önemli. Genelde hata ve hüsrana sürükler hayati kararları ışık hızında almak. Ben buna inanmıyorum. Varsada adı aşk değil ilgidir.

1|0
    0|0
  • O yalan bişey ilk görüşte sövdüm ben 😄

1|0
    0|0
  • Bir keresinde yolda gördüğüm bir kıza gözden kaybolana kadar yolun ortasında dikilip bakmıştım

1|0
    0|0
  • Olmadım

1|0
    0|0
  • Evet var.

1|0
    0|0
  • Oldu içimde yaşamıştım. İçimde patladı hep 😂

1|0
    0|0
  • ah keşke, Benim o konuda çok sıkıntım var. Kızın biriyle tanısıyorum iyi hoş arkadaş oluyoruz ve 1 yıl sonunda hoşlandığımı fark ediyorum ama ondan oncesi 0

1|0
    0|0
  • sacma sapan şey

1|0
    0|0
  • Oluyor ya ilk goruste ask degilde boyle birden kalp atislarin hizlaniyor terliyorsun vs ama hic tanismadigim insanlar yani

2|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Aşık olmak zaman alır.

1|0
    0|0
  • Ben bir keresinde ilk goruste asik olmustum, sonra irkildim kendime geldim, ve eve gittim.

1|0
    0|0
  • Oldim hem de çok fena

1|0
    0|0
  • Ben görmeden aşık olmuşum ilk görüş olsa ne hacet

1|0
    0|0
  • bir kere gördüm ondan sonra başka kimseyi görmedi gözüm

1|0
    0|0
  • he oldu ikinci görüşde bitti xd

2|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • Her gün oluyor :p

0|0
    0|0
  • Çok oldu ama geçip gitti unutuldu :/

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk diye bir şey yoktur. İlk görüşte aşık olduğunu düşündüğün birisini bir daha görmeyince o kişiyi ne kadar süre hatirlayabilirsiniz ki? 3 gün 5 gün gün 1 hafta 1 ay... unutulur gider.. Aşk nerde ozaman?

0|0
    0|0
    • Ben yüzünün hiçbir ayrıntısını unutamıyorum ki

• Çıksa karşına dese ki ; bırak her şeyi benimle gel... Gider misin?

• Onu bilmem de ben giderim. Yıllardır tanıyorum ama. Aşık mıyım ln o zaman. :/

• Zaten ilk görüşte bir şey yoksa sonradan amalar girer araya. Ama maalesef hep karşılıksız oluyor bu ilk görüş aşkları.

1|0
    0|0
    • Aynen çevremde kim varsa o şekilde

• Kolay kolay herkese karşı hissedemiyorsun bunu. Ama maalesef gerçeğe dönüşmüyor. Bir bakıyorsun ya evli çıkıyor ya sevgilisi, nişanlısı. Ulan hiç kız kalmamış memlekette deyip kabuğuna çekiliyorsun.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence aşk ilk görüşte olur ama insan aşık olduğunu zamanla anlar

1|1
    0|0
  • yok hic olmadi ilk goruste kimseden etkilenmem

1|0
    0|0
  • oldu tren penceresinden yankilanan gözleri öyle parladiki öyle masumduki sonra arkasini döndü uzun uzun bakti hergün denk geliyoruz ve bana bakiyor valla sapikmi asikmi bilemedim 🙈

1|0
    0|0
  • ben oldum dahada başka kimseye olamam sanırsam :Dd

1|0
    0|0
  • İlk görüşte hoşlanmıştım zamanla aşık olmuştum

0|0
    0|0
  • Dizilerde olur öyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • Şıpsevdi değilim...

0|0
    0|0
  • Benimki karsilikloydi. Su an evliyiz mutluyuz. Abimin sirketinde karsilastik ilk tabi gozler kilitlendi. Gerisi de geldi :)

1|0
    0|0
  • Onu ilk gördüğümde değişik bir duygu vardı anlatamadığım. Sonra içimden demiştim. Ben ona aşık olmam gibisinden. Sonra kara sevda mıdır artık. Kaç yıl oldu her yerde o var hala. Hayat ne değişik bişey.. Vay be

1|0
    0|0
  • Ben varım ama yarı yolda kaldım

1|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...