Beni kesiyorlar ama gıkım çıkamıyor?

Her gün abartmıyorum 4 5 kız beni keser (öyle bakma değil harbiden) ama bu güne kadar bakıştığım hiç bir kızla konuşamadım. (üniversitede 2. yılım ). zaten 4 yıldır sevgilim yok fitness yaparım vücudum iyidir. ortak arkadaş vesilesiyle hergün kızlarla konuşurum dikkatlerini çekerim ama sonrası gelmez ertesi gün görürsem bir selamdan fazlasını veremem. sevgiliyi bıraktım normal kız arkadaşım bile yok bundan nasıl kurtulabilirim?
dip not//pürüssüz yüz 175 boy 65 kilo ve kaslıyım

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynıyım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden bende böyle düşünüyordum şahsen zamanla kızlara karşı olan güvenim gittiği için selam vermek bile istemiyorum artık onlara s. et yalnızlık iyidir kardeşim tek başına kendini dinle işte kız seni şeytana uyman için her ortamı dener o yüzden kız işi sakat iş boşver.

0|0
    0|0
    • üniversite bitince evlenmek lazım şimdiden başlamalı insan doğru kişiyi aramaya :)

• bende spor yapıyorum yaklaşık 6 ay oldu ve cok iyi bir diyet listem var yağ şeker vs hicbirşey yok hayatımda herşey sistematik günlerim saatlerim dikkat ediyorum herşeyime içkiyide sporla beraber bıraktım zaten sigarada içmiyodum kısaca kötü alışkanlıgım hic kalmadı üzerine birde din'i olarakta kendimi daha cok geliştirince hayatım cok iyi ilerlemesede huzurlu bir hayat sürüyorum diyebilirim alkolü bırakma olayına yavaş yavaş gir sen de :)

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Girişkenlik sempati...

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi kesiyolar sandim 😒

0|0
    0|0
    • dikkat çekmek içindi :D
      ve başarmışım.

• alala tuhaf, bu soru bir bayan hesabindan paylasilmis, lezbiyen falanmisin? :D

0|0
    0|0
    • erkeğim ben bacım ;)

• kizlar senden adim atmani bekliyo bence, ya da cok sert duruyorsan veya yakisikliysan bunun sevgilisi vardir diye de olabilir :)

• Adım atmak zor iş gibi geliyor bana😐

Erkekler Ne Diyor 4

• Ulan soruya girerken kesiyorlar gıkım çıkmır derken hiç böyle bişey tahmin etmemiştim😄

0|1
    0|0
    • dikkatini çekebildiysem soruya gelelim :D

• Sorun sensin aga bir kızı al himayene sonra yine muhattap olma kızlarla ne kaa güzel 😄

• ah bir alabilsem :D

• olm beni tanımlamışsın resmen ya, bende üni. 2. sınıfım en son lisede okulun en güzel ve popi kızıyla çıktım sonra bugüne kadar 4 yıl geçti hala yok çirkinde değilim 1.83 boyum var 68 kiloyum :D
    bence bu biraz derslere kafa yormayla biraz da üşengeçlikle alakalı gibi geldi bana :)

0|0
    0|0
  • sorunu kendin bulmuşsun çözmek için önünde bir engel yok git konuş kız ikinci kez bakıyosa vardır bişeyler

0|0
    0|0
    • hayatımda hiç kendi başıma tanışmadımki

• reddedilmek korkusu başkada bir şey değil ama yenemiyorum.

• ne dedik emin olduklarına kız bisekilde belli eder kesiyor diyorsun daha ne bekliyorsun reddederse zaten amacı farklıdır popilik peşinde dangalağın tekidir öyle bir insanı takmana değer mi boşverirsin gider.

• Ye milleti

0|0
    0|0
    • Şu an tek kolla yazıyorum diğerini kopardılar :D
      ben değil onlar kesiyor :)

Yükleniyor...