Son dönemlerde yerli dizilerin ne aşılamaya çalıştığını fark ediyor musunuz?

poyraz karayel : kendi öz babasını öldürmeye programlanmış tamam babası kötü olabilir o zaman kanuna yönlendir ama yok öldürecek neden türk evlatları sarhoş olan babasını anasını öldürebilsin

aşk yeniden : oradaki kara meryemin yeğeni amca babamı ben öldürdüm senide yok ederim diyor

şimdi farkındamısınız ebeveynleriniz kötü ise öldürün mesajı işleniyor buna ne diyorsunuz.
bir zaman çocuğun yaşasın diye sana 1 milyon veririm bir gece geçir mantığı vardı şimdi de bu

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aşiret hayatını aşılıyor... kürt kültürü.. kısaca bu.. ne yana baksam zengin aşiretler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Toplum suça teşvik ediliyor. Gençlerin zaten suç işleme potansiyeli yüksek

0|1
    0|0
    • haklısın zaten gençler deli fişek hata ve yanlışlara açık

• Gerçekten düşündürücü ve ürkütücü bir durum.

0|1
    0|0
    • zaten yok olan bir gençliğimiz var seks seks seks iç eğlen seks

• Herkes uyutuluyor ,7 den 70 e...

• Öyle valla. Salak salak işler aman

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Televizyona karşıyım ✋

0|1
    0|0
  • Dizilerde her gördüğümüzü yapıyor olsak Polat Alemdar gibi mermiye kafa atardık

0|0
    0|0
    • O kadar yapamıyorlar ama yapabildiklerini yapıyorlar, görüyoruz.

• şimdi iki Seksi kız kardeş vardı öğretmen annelerini öldürdüler neden para yüzünden neden çünkü hayatlarına karışıyorlar gibi anneye babaya el kaldırın mantığı dizilerde bu işlenityor

Erkekler Ne Diyor 3

• Son dönemlerle alakası yok. Ezelden beri çoğu dizi ( bazı dizileri bunun dışında tutarım) milletin ahlakını, aile yapısını, geleneklerini yıkmak için yapılıyor. Halkımız da bu sitede de görüldüğü üzere bozulmuş bir toplum oluyor. Eskiden bizim zamanımızda liselerde dizin üstüne etek çıkamazdı. Disipline verilirdi. Şimdi neredeyse eteksiz gidecekler!

0|1
    0|0
  • Türk muzik, tv, sinema vs. bir haltnolmaz

0|1
    0|0
  • Hiç izlememiştim bu dizileri

0|1
    0|0
    • sadece bu dizilerde olanlar var kırgın çiçeklerde de vardı pis yedilide de vardı var yani hep

• yok ya fark etmedim

• helal olsun düşünen adamsın

Yükleniyor...