Çok sevdiğim bir işim vardı çıkarıldım. burda bir büyücü var ben tekrar hallederim seni geri çağırırlar diyo?

arkadaslar cok sevdiğim bir işim vardı çıkarıldım. burda bir büyücü var ben tekrar hallederim seni geri çağırırlar diyo? sizce ne kadar güvenilir

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• genel müdür tanıdığı filandır :) ben inanmam böyle insanlara. umut simsarı bunlar. birde para ister bunun için tabiki.

0|0
    0|0
    • 350tl

• oh oh oh maşallah. benim bir müşterim vardı o da böyle işlerle uğraşırdı ve şöyle bir iddaası vardı. ben önce işi yaparım eğer tutarsa parayı ödersin tutmazsa para filan almam derdi :) söyle o kişiye bu şekilde kabul ederse yapsın bakalım ne diyecek.

En İyi Kız Görüşü

• Bence gitme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Böbreği sar gasteye gönder bence

0|0
    0|0
  • Haram.

0|0
    0|0
  • Sende gram akıl yok

0|0
    0|0
  • Büyücülüğü tutsa büyüden para kazanırdı zaten parayla büyü yapmazdı.. yani şöyle oluyor durum Mantık açıklama örneği: bana yüzbinlira para getir sana banka soyayım zengin edeyim seni :)

0|0
    0|0
  • Adı üstünde büyücü. Sana büyü var diycek. Hiç bir esnaf, müşteriye yok demez. Olmasada yan dükkandan alıp sana satar. Ben sana ne söylesem bildiğini yapıcaksın eminim ama ben doğru bildiğimi söylerim. Uzak dur o sahtekardan.

0|0
    0|0
  • Buyuyle hic bisey fayda olmaz ancak zarara ugrarsin

0|0
    0|0
  • bu ülke gelişmez

0|0
    0|0
  • İşe iade davası aç sana canım

0|0
    0|0
  • Hala var mi bunlar?
    Bu ülke gelişmez
    Saf olma öyle deyip parani çarpacak

0|0
    0|0
  • Buyu mu sende inaniyo musun yapma yahu

0|0
    0|0
  • Bana güvendiğin kadar güvenebilirsin

0|0
    0|0
  • ahahah ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • Burda bir büyücü mu var?

0|0
    0|0
  • hiç bişekilde güvenilmez.. o kadar her şeyi yapabiliyosa büyücülük yapmasın köşeyi bulsun

0|0
    0|0
  • Büyücünün olacağını sanmam burada.

0|0
    0|0
  • akıl var mantık var brakın artık buyudur faldır bunlar yanlış şeyler

0|0
    0|0
  • karşılıgında ne istiyor

0|0
    0|0
  • Ben sana maasini vereyim sen gel yanimda calis.350 tl de cebinde kalir

0|0
    0|0
  • ver parayı soksun işe seni ben yaptırdım oldu. yakında mudur olmak için yaptıracam beyin bedava

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Büyüyle iş mi yapılır ya

0|0
    0|0
  • Saçmalama. S soruyu sorman hata

0|0
    0|0
  • Hersey Allahtan gelmiyor mu? Rabbim bizlere hayrın serrini serrin hayrın verir her zaman bunda dà bir şer bir hayır var Dua et içten bir şekilde belki daha iyisi olucaktır :)

0|0
    0|0
  • İnanma ya

0|0
    0|0
  • büyüyle girsen ne olacak ya

1|0
    0|0
  • ne büyücüsü bulaşma o işlerde nasipse zaten daha iyisini bulursun ama sakın diyim bulaşma

0|0
    0|0
  • Tövbe de kızım gitme :D çarpılırsın Allah muhafaza :)

0|0
    0|0
  • Hayır sakın yapma, hayırsız olur senin için. Sağlığından çocuklarından, ailenden çıkar.

1|0
    0|0
  • Gitme lütfen. Büyüyle yapılan şeyden hayır gelir mi? Allahın isine karışma haram.

0|0
    0|0
  • sakın günaha girme boş işler onlar

0|0
    0|0
  • İşten çıktın dinden de mi çıkıcan

1|0
    0|0
Yükleniyor...