Boy problemim var ?

Arkadaslar merhaba ben almanyada yasiyorum boyum 1.52 cm yasim 24 Boyum yüzünden burda psikolojim cok bozuk cünkü cüce diye dalga gecen cok var Ne yapmaliyim Ameliyat olmayi düsünüyorum Psikolojimi gercekten cok etkiliyo disari cikmak bile istemiyorum bu yüzden Ameliyat olmalimiyim sizce ciddi düsünüyorum

1|0
1414

En İyi Erkek Görüşü

• 1.52 çok tatlı bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlim ben Fransa'da yasiyorum. Boyum 1.65 cm ben gayet memnunum Fransa'da insanlar fazla uzun değil zaten ama Almanlar uzun sen orada topuklu giysene onlar kadar olamazsın ama Turkiye'de topuklu giysen herkes boyun normal derler sana ve Turkiye'de insanların arasinda daha mutlu olursun Almanya'da uzun insanlarda senin psikolojini etkiler Almanya ne kadar gelismis bir ülke olsa bile orada yasamak seni mutlu etmez ya kendini olduğun gibi kabul et ya da Türkiye'ye yerleş ya da Fransa'ya gel imkanın varsa burasi o acidan daha iyidir Ingiltere'de olabilir zaten 24 yasindasın resitsin imkanin varsa başka bir Avrupa ülkesinde yasa Bak burada sana ne kadar teselli edici seyler yazsak da bu yazdiklarimiz senin psikolojini düzeltmez. Turkiyede kadınlarin boyu 1.62 falan yani Turkiyede daha mutlu olursun psiklojik acidan kendini Almanya'daki kadar kotu hissedeceğini sanmiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• ameliyatı araştırdınmı hiç

0|0
    0|0
  • Fazla kafana takma ergen gibi yaşın olmuş 24 ne tripleri bunlar allama hiçkimseyi

0|0
    0|0
  • o dalga geçenlerin Allah belasını versin. ne olursa olsun dalga geçecek bir şey buluyorlar. gerçekten takma

0|0
    0|0
  • o dalga geçenler neyse de erkekte boya önem veriyosan hep o zaman ben de senle dalga geçerim k. bakma

0|0
    0|0
  • boyunu boşver yüreğinin boyu ne... hiçde ameliyat olma seni öyle seven sevsin sen 1,52 diyosun benim 90 cm boyunda kardeşim dediğim bir kız var ya o ne yapsın.. şükret haline kısa değil boyun.. inadına gül ve sana verilene şükret

0|0
    0|0
  • Nein! Wieso?

Kurz sein ist immer besser dann lang sein glaub mir.

Benimde fazla boyum yok ama rahatim ve hatta kisa oldugum icin cok mutluyum

0|0
    0|0
  • Bence saçmalıyosun...
    Kısa boylu kızlar çok hoşuma gider benim...
    Hem o kadar da kısa değilsin...
    Gerek yok bence buna..
    (Bnde minyonum bu arada)

0|0
    0|0
  • normal nıye ki? kendıne guven ameliyat çözüm değğl

0|0
    0|0
  • Ameliyat olsanda 7-8 cm uzatacaklar 160 olsan ne değişecek?

0|0
    0|0
  • Niyeki ben 155 kizlardan hoslaniyom mesela.😘

0|0
    0|0
  • yok canım ne ameliyatı bence iyi üzme kendini. önemli olan boy değil insanlık ;)

0|0
    0|0
  • suratın güzelmi

0|0
    0|0
  • gercekten dalga geçilcek bir boy ama geçmemeleri gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bazen sokakta senin boylarında kızlar görüyorum. topuklu dahi giymiyorlar. kendileriyle barışıklar. sen kendini kabul etsen önce canım? çünkü cüce değilsin, sadece boyun biraz kısa yani minyonsun. üstelik avantajı da var. minyonlar gerçekten çok geç yaşlanıyor. manken değiliz bizler, bu kadar takılmamalı..

0|1
    0|0
  • Aman dert ettiğin şeye bak.. benimde boyum kısa. . Ama erkek arkadaşlarım hep 1.80 civarlarında. . Yüzün biraz sevecen tatlı olsun erkeklere. Ve çevre boya bakmiyor

1|0
    0|0
  • Kendini daha iyi hissedeceksen olmalisin... Ama Allah seni boyle yaratmis. Baskalarinin ne dedigini onemsememelisin.

0|0
    0|0
  • ameliyat olma

0|0
    0|0
  • boyuna edeni etsinler sağlığın yerindeyse ona şükret :) benim de kısa 158 benimde biri dalga geçti sen kendine bak kambur kalacaksın yakında dedim geçtim :D

1|0
    0|0
  • Banada sırık uzzun diyorlar bende düşündüm ameliyat olmayı ama salla gitsin kendin ol

0|0
    0|0
  • o tarz ameliyatlar tehlikeli oluyor ve cüce olucak kadar da kısa değilsin bence biraz yüksek taban ayakkabılar falan giy dışarı çıkınca daha rahat olucaksan

0|0
    0|0
  • Ameliyat olma bence

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız

0|0
    0|0
  • bence türkiyeye don, almanyadakiler cok uzun orda yapamassın

0|0
    0|0
    • Almanya'da yaşamakla ilgisi yok 1.52boy her yerde kısa maalesef 1.60 da kısa Türkiye'de de kısa Almanyada'da ama 1.65 falan olsam bana yeterdi Dünyanın neresinde olsam olayım fark etmez :(

• Canim benim dalga gecenler kendine baksinlar topuklu giy

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı giy ve onları takmayarak en iyi cevabı verirsin

0|0
    0|0
  • Topuklu giy

0|0
    0|0
Yükleniyor...