Tecavüze uğradın evet. Ama yine de seni bu hâlinle kabul edecek, sevecek birini bulabilirsin." Anlamı nedir?

Yine, yine, yine! Ne değişiyor ki o kişide, artık sevilmemesini, kabul görmemesini gerektiren? Neden bu "yine"lere maruz kalıyorlar?

Güncellemeler:
...
.,

2|3
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• 1.10 boyunda bir adama söylenen ''yine'' ile, bunun arasında bir fark yok. Nasıl ki bir kadın kendinden aşağıda bir adamı kabul etmiyor, aynı durum tecavüze uğrayan kadınların erkekler üzerindeki intibası da öyle. Yine'ler, bitmedikçe, yine'ler bitmez.

1|1
    0|0
    • kim hangi canım öyle bir şeyi söylemiş ya, nerde geçiyor o? :/ sonra morriganhell niye misantropist...

En İyi Kız Görüşü

• eh işte... Aziz Nesin dediydi %60 ımız canım...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Evlenirim. Vede dahada hassas olurum çünkü onun ruhu incindi onarmaya çalışırım ama incitmemek için ona bunu asla belli etmem normal davranırım. Asıl utanması gereken o değil asıl utanması gereken o tecavüzcü adiler. Zaten utanma olsa yapmazlar gerçide.

1|0
    0|0
  • Ben asla öyle cümle kurmam. Benim için önemsiz bu durum.

1|0
    0|0
  • yine yine yine sana kuşku ile bakılcak ama alan bir keriz olur der misali..

bence.

1|0
    0|0
  • Herseye ragmen severim seni

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyoum. Fark edenlere sormak lazim

1|0
    0|0
  • Çünkü burası Türkiye

1|0
    0|0
  • saçmalık

1|0
    0|0
  • Srn paketi aćik çikolatayi nasil almazsan bizde oyle paketi açik kizi almiyoruz iste şahsen ben kendi adima konusuyorum yanliş birsey artik kizlar nasil olsa bir talibim cikar diyerek evlenene kadar yirmi kisinin yatagindan geciyor

1|0
    0|0
  • ne demek bu soruyu anlamadım tam olarak

1|0
    0|0
  • Kelimelerle anlatılamaz bu durum.

1|0
    0|0
  • kabul görmemesini gerektiren şeyler ön yargılar geri-zekalılık

1|0
    0|0
  • çünkü toplumumuzda insanların yüzde 99 u kendileri bakir olmasada bakire kız ister bundan dolayı bu durumdaki kızlara Allah yardım etsin

1|0
    0|0
  • bu cümleleri kuran biri İNSAN OLAMAZ kısa ve net

1|0
    0|0
  • Iyide yuzkizartici bisey degilki yapan serefsiz asagilik hayvanin sucu kizin ne sucu var

1|0
    0|0
  • Mide bulanmasi

1|0
    0|0
  • Hangi o. ço.. gu demiş bu sözleri

1|0
    0|0
  • Ilk defa duyuyorum

1|0
    0|0
  • bu tur seylerı okudukca erkek olduguma utanıyorum ya :S nasıl varlıklarız nefsıne sayıp cıkamıyorlar bır kız hayatını karartıyorlar :S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence tecavüze ugrayanlara sevgi ilgi daha cok gosterilmeli

1|0
    0|0
  • Beyni olmayan insanların lafları.

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım

1|0
    0|0