Spor ile veya günlük hayatla ilgili anilariniz var mi anlatın benim ki detay da?

Sabah tipi kar yağıyordu sıkı giyindim antremana fitnness salonuna yol almaya koyuldum uykulu yorgunum dünden kalmayim ama anttremanimi aksatmsm ve otobüse bindim bos koltukta kitap okuyorum çantamı onume aldım kitap okurken hahaha uyuya kalmisim kitapta karsimdaki kızın önüne kucağına düşmüş digeride resmimi çekmiş uyandigimda kitabimi okuyirlardu beni gorunce gulumseyip kitabını verdiler kusura bakmayın dedim hyr onemli DEG diyip resmimi çektikleri telefonu gosterduler bakin çok tatlı cikmissiniz dediler liselilerdi ergen tatlı kardeslerim neyse spora gttim ciktim marketten muz aldım sekrim dustu yeemem lazım ağır antreman fitnness yapan kardeşlerim bilir ya iki tane sokak çocuğu mendil satıyor bu soğukta ya bari satılabilecek bisi verin ellerine aldığım muzu hepsini onlara verdim sonra aldım bunları rstoranta goturdum çorba icirrttim yemek yedirttim isminde birinin keremdi ya bu kdr tesadüf nasıl olur diye sasridkm gozeleride yesil bunlar bakirkoyde yemeklerini yediler carusele girdim ayakkabi aldik bunlara sonra deniz kenarına yakın evimiz orada soluklandim biraz ve eski ben olmadigin farkına vardım dışarıdan gece barlara giden umursamaz bir tavrı olan serseri bir çocuk gorunumu veriyordum ama değişiyordum bunu denizi izlerken kar tanleriinin kirpiklerme. Kdr girmesiyle hissettim yanı hayatın sadece spora git cik sonra ye iç eve git olmadigini çevrenin gozlemleyip olaylara müdahale yapabilmek olduğunu fiziksel gücümü insanların zorda kalan masum çocukların zorda kalan kadınlar için kullanabilecegimi anladjm alarm sbh dokuzda çalmıştı belki alarmı kapatip uyumaya devam etseydim bu yoğun duyguları yasayamicaktim hayat bizim tercihler bizim a bu arada sahilde öyle bakarken ne mi oldu telefon çaldı yok kızlar araması gece için annem aramış yoğurt al diye 😥😒annne ama (senj seviyorum) kızlar ilk başta aradida mesgule atmıştır😏😝 yoğurt önemli😋protein hahaha...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç an ım yok

0|1
    0|0
  • Ne anlatıyosun sen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...