Doğal olmak eziklik midir?

Nedense doğal kendim gibi davrandığımda ezik hissediyorum. Cool olmak için kendimi kasmalı mıyım mesela haykırarak gülesim geldiğinde sessiz dikkat çekmeden mi gülmem mi gerekiyor?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• aksine, kasıntı olmak ezikliktir.
    doğal insan, olduğu kişiden mutlu, başka insanların kendisi hakkındaki düşüncelerini iplemeyen, özgüveni kusursuz, cesur ve rahat insandır. dışarıya yüksek özgüven imajı verir. herkes bu tiple arkadaş olmak ister. hatta tipsiz olmasına rağmen sevgili bile bulabilir (ben)
    kasıntı insan ise, başa insanların hakkındaki düşüncelerini umursadığı için davranışlarına şekil veren kişi izlenimi verir. düşük özgüven imajıdır. güzel veya çekici olsa bile insanlar için albenisi azalacaktır.
    "Özgüven sahibi olmak seksidir."-Demi Lovato.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunu hiç kafana takma. Doğal olmak rahat olmak özenti olmaktan daha iyidir. İçinden nasıl geliyorsa öyle davran. Kimseye kendini ispatlamak zorunda değilsin ya da onların beklentilerine göre kendini değiştirmek zorunda değilsin. Bunu yaptığın zaman zaten sen olmaktan çıkarsın. Ne olursan ol kendin ol rahat ol

1|0
    0|0
  • Değil

1|0
    0|0
  • Hayır siste

1|0
    0|0
  • Haykırarak gülmek doğallık mı? sanmıyorum. Ama doğal hallerin abes ise kısıtlanmalı, abes değilse doğal ol ezik falan olmazsın. Ezik derlerse de boşver onların kendi ezikliği o.

1|0
    0|0
  • Ben olduğum gibiyim dışardan mal gibi gorunsemde bunlari diyen. ne brad pit nede angelina jolie o yüzden np :p

1|0
    0|0
  • boşver çok haykırarak gülen insan gördüm bende çok dalga geçtim ama mizahtan ibaret bunun için küçulmessin

1|0
    0|0
  • doğal ol haykırarak gül. sıradanlaşma

1|0
    0|0
  • enbüyük erdem

1|0
    0|0
  • Doğru söyleyip zincire vurulmak yalan söyleyip zincirden kurtulmaktan iyidir demiş Sadi Şirazi
    Doğal ol kasma.

1|0
    0|0
  • Kendin gibi ol. Bosver milletin ne diyecegini.
    Nasıl rahat hissediyosan o

1|0
    0|0
  • Olduğun gibi davran hiç değişmeki seni gerçekten sevicek insanı bulursun böyle kabul etmeyenlere tekmeyi bas acıma doğru insan deildir zaten

1|0
    0|0
  • cool olma becerin yoksa hiç deneme.

1|0
    0|0
  • Bence kendin ol hayat senin hayatın

1|0
    0|0
  • doğal ol ezik ol gel beni ol @xprototypex

1|0
    0|0
  • Kızım doğallık en güzel coolluktur böyle devam umursama kimseyi kendin ol

1|0
    0|0
  • bence doğallık en iyisi

1|0
    0|0
  • bence doğallık cool olmaktır. Ezik hissediyorsan tam tersi sende

0|0
    0|0
  • Yok be nasıl rahatsan öyle davran

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Karaktersiz olmak istiyorsan

1|0
    0|0
  • aslında etrafı çok da iplememek lazım cool da cool

1|0
    0|0
  • Maalesef ki (bunu bende istemiyorum) bazı zamanlarda ve yerlerde hal hareketlerimize daha özenli davranmalıyız hem insanların bakışları kötü olmasın diye hem de alışkanlıklar insanın ikinci huyudur derler nasıl alışırsan öyle gider

1|0
    0|0
  • Ne alakası var yav

1|0
    0|0
  • Aynı ben.

1|0
    0|0
  • doğal ol bence başkalarının düşüncelerini, görüşlerini umursadığın sürece mutlu olamazsın

1|0
    0|0
  • Degildir

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter,

1|0
    0|0
  • Yapmacik olmak ezikliktir oldugun gibi takil cool olmak icin degil

1|0
    0|0
Yükleniyor...