8 Mart dünya kadınlar gününde bir kadın olarak ne yaptınız?

... Böyleleride var malesef..
8  Mart  dünya kadınlar gününde bir kadın olarak ne yaptınız?

son fotodaki teyzeninde isi zor be bu yasa kadar önüne gelene ver simdi kimse zükmeyince yarraha hasret kal. acidim sevabina züken çıkar inş..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İlle edep ille edep..

0|0
    0|0
  • Doğacak bebeğin yaşamına gasp etmek hiçbir zaman hak olamaz

0|0
    0|0
  • Ya size ne? Şu muhafazakar kesim kadar haddini bilmeyen, ruh hastası bir güruh yok bu ülkede. Bir halta da burnunuzu sokmayın be yeter.

0|0
    0|0
    • bırakın hel haltı yesinler ozaman.. aynı pankartı senin anan halan teyzen açsa ne düşünürsün kezo. Yapılan herşeyi yanlış şekilde yapıyorlar

Erkekler Ne Diyor 2

• ne ezik insanlarsiniz size ne yahu milletin namusu niye bukadar ilgilendiriyor sizi önce kendi namusunla ilgilen uçkuruna sahip çikmayi daha bilmezsin sonra anan yasindaki kadina laf atarsin

1|0
    0|0
    • şu yazdıkların laf olsun torba dolsun.. başka bir poh değil.. sen benim uçkuruma sahip çıkamadığımı nerden biliyorsunda bukadar net konuşabiliyorsun. saftirik.. güldürme adamı.. boş yapma tozol

• saçmalik. bu ironi falan değil sen düpedüz insanlarin görüşlerine saldırrsan ben de sana hiç bir tepki vermiycek miyim saniyorsun oysa banane diyebilsen ne güzel olucakti

• şu insanların yaptıkları 5 yaşındaki velete babasının göster dayına pipini demesi gibi birşey..
      Burada 45 yaşına gelmiş kişilere '' göster insanlara amını'' diyen bir dayıları yok..
      Ayıp yatakta olur diye bir laf var.. Bu insanlar yatak altını ulu orta olur olmadık şekilde insanların gözüne gözüne sokması ' hopp orada duracaksın '' lafını dedirtiyor.. Bende bu abezlikten yola çıkarak eleştirimi yapıyorum.. hebide ''çivisi çıkmak'' diye bir söz varki bu apayrı bir mesele..

• Herşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...