Dar ve dikkat çeken şeyler giymiyorum makyaj yapmıyorum ama yine de rahat vermiyorlar :( ?

Başlıkta yazdığım gibi olmasına rağmen dışarı çıktığımda çok rahatsız ediliyorum toplu taşımalar en büyük kabusum :( ve normal halde başım yerde ilerlerken bile türlü laflara maruz kalıyorum ne yapabilirim evden çıkmak istemiyorum artık

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ukraynalı bir arkadaşım geldi Ankara'ya çalışmaya, güzel de bir kız, akrobasi eğitimi falan var parende falan atıp ellerinin üzerinde durabilir.

Kız yemin ediyorum arap ülkelerinde bile bizim millet kadar ağır bir tacize maruz kalmadığın söylüyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazı tek haneli iq sahibi erkekler için yaşıyor olman yeter. İstersen dünyadaki en çirkin kadın ol hatta kadın bile olma deliğin olsun yeter. Senin yapabileceğin şey ileride kısmet olursa çocuklarını düzgün yetiştirmek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnan dediklerinden gram şüphe duymadım, kesinlikle doğru söylüyorsun.

45.media.tumblr.com/.../...0k2XFX1sz5lkqo1_400.gif

1|0
    0|0
  • Tipin müsait değişik biri durum kuyruk sallamayada laf atmazlar atanlarda ya ergendir ya da beyni ergenlikten çıkmamıştiir.

0|0
    0|0
  • Böyle erkekliğin yeminle utanıyorum abi amaç ne ya 1 güzel kardeşim ondan sonra bütün erkekleride kötü ediyor oda var Allah sabır versin

1|0
    0|0
  • abazalar teyze yaspcak bisi yok

0|0
    0|0
  • O kadar güzelim diyosun 😄

0|0
    0|0
    • Daha ne yapabilirim diyorum güzelim demiyorum

• Ya lütfen bir fotoğrafını at millet görsün yorumları çok merak ediyorum 😄

• Sen dogru olda bırak diyen desin

0|0
    0|0
  • Çok mu güzelsin :D

0|0
    0|0
  • Vayyyy

0|0
    0|0
  • Bura türkiye ne bekliyoruz

0|0
    0|0
  • nasıl birşeysin sen öyle

0|0
    0|0
  • kuduran çok ondandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eksisozluk.com/bir-turk-kadininin-taciz-gunlugu--4353048
    Şuradaki birkaç itirafı oku, bunun ne kadar yaygın bir şey olduğunu, zaten çoğu zaman dişi olmanın yeterli olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • kırsal bir muhittemisin.. olabilir sapık supuklar vardırda.. ama.. sanki her adımını dışarı atışta bu çakkallarla karşılaşıyon gibi? ben izmirdeyim öyle olmuyor

0|0
    0|0
  • Takıldığın yerlere dikkat etsen sorun olmuyor genelde aslinda..

0|0
    0|0
  • Ağırlığını koru yani ağırbaşlı ol biraz bakışlarını değistir bence

0|0
    0|0
  • Dişi sineğe saldıracak kadar düşük oldular artık, Allah belalarını versin

0|0
    0|0
  • Bununla tüm kızların başı dertte zaten küçüksün büyüksün farketmez laf atarlar önüne bak ve yürü takmaya değmez 'ne bakıyosun' gibi laflara bile değmez

0|0
    0|0
  • Agizlarini kir

0|0
    0|0
Yükleniyor...