Cevabi resimde Bu ülkede neden taciz olaylari fazla?

Cevabi resimde Bu ülkede neden taciz olaylari fazla?
Taciz etmek haysiyetsizliktir.
Peki bu nedir? Gene mi erkek suçlu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış yapanları göstererek tecavüzü doğrulaştıramazsınız. Bir insanın iffet ya da dinde geçen adı ile edep-haya ile yargılayamazsınız. Herkesin kendi ritüelleri vardır bu konuda kimisi rahatdır kimisi daha sıkıdır. Tek doğru Kadın veya erkek demiyorum günümüzde erkek çocuklarada taciz ediliyor, Bir insana onun rızası olmadan dokunmaktır. Bunun ne dini ne giysiyi nede ''iffet'' yoksunu diye fotoğrafınız koyup tecavüz edecek kadar yoksun aciz ve pislik bir insana ''gene mi erkek suçlu?'' buradaki en büyük rezilliktir. Hiçbir erkek giyinirken ''acaba kadın tahrik olur mu?'' diye düşünmeden taciz korkusu olmadan birşeyi özgürce giyebiliyorsa bir kadında kendi inanç ve ritüellerine göre giyinir kuşanır. Hiçbir kadını kendi ahlak sınırlarınız ile kendi doğrunuz inancınız ile yargılayamazsınız. Asıl sorun bu insanlara tepki göstermek yerine kadının en ufak yanlışını bulup ''HAKETTİ'' etiketini yapıştıranlarda.

0|0
    0|0
    • Ben tecavuzcu hakli demiyorum. Tacizde kadininda suçu oldugunu kanitladim. Resmi orada bir bak

• Senin akpli olduğunun garantisini verebilirim ve yanlızlıktan akşama kadar sol elinin si k tiğinin ve hiçbir yerden mezun olmadığının sozlerinden toplumsal medeniyet seviyen çok güzel anlaşılıyor şunuda unutma sen ister orspu de ister deme ister kadına ağzının salyalarını silerek bak ama bamya e bamya e saygını gostereceksin bu zeka seviyesine sahipken kimsenin hayatında söz hakkın yok

• Sizler her erkegi bir tutan. Herşeyi sadece kendinizin en iyisini bildigini zanneden cahil koyun surususunuz
      herkezin hayati kendine umrumdada deg
      banada bu şekilde konuşamazsin haddini bil. Yaşin kadar azraille dans ettim. Ben sana o yavşayan piçlere benzemem ayagini denk a
      sınırını aşma.

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olursa olsun kimse tecavüz etme hakkina sahip değil nerden geliyor tecavüz etme hakki. isterse ciplak dolasir kimsede tecavüz edemez. ona bakarsan kiz kardeşin yokmu? O mastürbasyon yapmiyor mu o da i zaman tecavüzü hak eder demi olaya bu acidan bakarsak

0|0
    0|0
    • Tecavuz neysede
      Ciplak gezeni sikerler. Ötesi berisi yok.

• Isterse ciplak gezer demişsin aslan
      Gezeni sikerler. Ötesi yk.

Kızlar Ne Diyor 3

• Taciz eden suçlu tabiki. Bunlar bacım. Bakmışlar eylem var. Tepki gösteremezler ayaklarina yatıp kendi orospuluklarini sergileyen insanlar (!)

0|0
    0|0
    • Suçlu evet bende katiliyorum buna ama pankarta bak :D oruspuluk bunun adi

• Ama tabiki tacizci her zaman suçludur. Yani evet. Erkek taciz ediyorsa erkek gene suçlu

• Aynen :&

• Bahanesi yok tacizin , tecavüzün... bunları soruyorsan inan elinde yazanı okumak bile aklına gelmemiş cahilin tekidir.. yinede sebep değil yaşam biçimi.. uzakta oynasınlar...

0|0
    0|0
    • Ben erkek suçsuz demiyorum ki &

• Niyet için sebep gerekmez.. bu salaklığı da haklı bulmuyorum o ayrı.

• Bunun yaptigi oruspuluk
      Bahane degil bu ayrica
      Tecavuxun bahanesi olmaz.

• Tacizciligine iyi kilif uydurmussun.

0|0
    0|0
    • Kilifi uyduran hemcinsin görmüş oldugun gibi

Erkekler Ne Diyor 5

• ne alaka ya ne olursa olsun abazalığı hiçbişey haklı göstermez

1|0
    0|0
    • Abazaligin krali karşinda? Sen hakli göstermeye çalişiyon ama?

• ay tamam sus ya :d

• Tamam sustum ^ ^

• Evet her zaman tecavüz eden 100% suçlu

0|0
    0|0
  • Bu pankartı görünce taciz edesin mi geldi?

0|0
    0|0
  • bu kadınların yaptığı da doğru değil ama ne olursa olsun bir insanın karşısındaki kadına taciz ve tecavüz etmesi mi gerekiyor?

0|0
    0|0
  • edep haya yoksunları çoğu şey hak ediyor ama neyse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...