Canım yanıyor ve bunu durduramıyorum?

Bugün sınıfta arkadaşım birinin telefonunu kurcaladi sevgili olacaklar yakında. bir mesaj gördüm benim hakkımda ve bu mesajı atan çocukluk arkadaşım en yakinlarimdan biri diye düşünüyordum. İşte benim hakkımda bin kilo , fotoğraflarına bak amcam bile daha iyi , ayı falan daha çok şey. Okunduğumda o kadar kötü oldum ki. Kilo hakkında zaten hassasim bu kadarı çok ağır oldu. Okuldan geldiğimden beri aglıyorum canım yanıyor?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma bence... Bak insanlar en yakınındakiler bile zaman zaman yüzüne gülerler arkandan herşeyi söylerler zaten dostlar yüzüne söyler düşmanlar arkandan dert etme ne kafaya takacaksın ha eğer kilo sorunun varsa bunun üstesinden sen istersen gelirisn..

0|0
    0|0
    • Nasıl olucak

• nasılmı olacak insan isterse her türlü zorluğuda yener herşeyide başarır azim sende olmalı

En İyi Kız Görüşü

• Onlara inat beslenmene dikkat et, sağlıklı beslen, Bir kilo hedefle. Azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz. Yediğine içtiğine biraz özen gösterirsen başarırsın ve istediğin ölçüye geldiğinde seni kendilerinden daha fit gördüklerinde bu onlara tokat gibi gelecek

0|0
    0|0
    • İnşallah

• Akşamları yemek saatini erkene alırsan çok daha çabuk kilo verirsin. Çünkü akşamları yenen şey vücutta yakılmıyor kalori olarak geri dönüyor. 5.30 6 gibi yersen, asitli içeceklerden bir süreliğine ekmek ve hamur işinden uzak durursan biraz da hareket edersen ben eminim kısa zamanda istediğin kiloya kavuşursun. Allah yarsımcı olsun.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu nasıl laflar. Ilkokul mu bura?

0|0
    0|0
  • bir lafa bakarım lafmı diye birde söyleyene bakarım adam mı diye, böyle bir söz var hatırlarmısın , takma kafana

0|0
    0|0
    • Takmamaya çalışıyorum , yüzüme söylese bu kadar uzulmezdim

• bazıları yüzüne gülüp, arkandan konuşur. 2 yüzlü diye biz bu kişilere diyoruz

• En güzel kız tombul kız dir.
    Takma sen boşver

0|0
    0|0
  • O zaman artık sende zayıfla kanka

0|0
    0|0
  • Umrunda olmasn sen kendini sev begen kardesjm.

0|0
    0|0
    • Nefret ettim kendimden sevmiyorum artık kendimi

• Allah seviyor ama sni allah uzulmeni istemezdi dua ed.

• Hayrlısı olsun mu?
    En iyisi ögretmene şikayet etmeilisin bence, müdüre kadar git, oh olsun onlara

0|0
    0|0
  • resmini koy da bir bakayım
    gerçekmi söylüyo

0|0
    0|0
  • Takma değmez kilo ver senin elinde öyle insanları düşünüp vaktini harcadığına yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç üzülme güzel arkadaşım kiloymuş bunlar boş işler belli ki diyen kişi beyin yoksunu salağın teki elde etmek için seni karalıyor deymez sende ayrıl sevgilinden bir kaç güne unutursun zaten hiç takma canım benim gün gelir ne kadar boş şeylermiş anlarsın.

1|0
    0|0
  • Üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...