Çok dolu olan bir kafa nasıl boşaltılır?

Gelecek kaygısı, sevilmeyen bir bölümde okuyup bitirince ne olacağım korkusu, aile sorunları, iş hayatından korkma, düzensiz bir yaşam mecburi olarak düzensiz beslenme, düzensiz uyku, depresif ruh hali liste uzarrrr gider arkadaşlar çok bunaldım çok sıkıntılıyım

Bu durumu aşmak için kitap okumaya film izlemeye çalıştım olmadı alışverişe çıktım bütün dolabımı hatta tarzımı değiştirdim yine olmadı 1 ay öncesi gayet kot pantolon gömlek giyiyordum gayet sıradan ama daha bugün deri ceket- şort-tarz gömlek ve topuklu ayakkabı kombini yaptım boyda 1.70 olunca oldum 1.80 herkes baktı bütün kız arkadaşlarım kıskandı bazıları çok beğendi falan yani ne bileyim benim buna mutlu olmam gerekir beğenilmek güzel bir duygu zaten özgüvende getiriyor ama yok 1 ay önceki Pasbal Pasbal gezen ben daha mutluydu ben ne yapabilirim bu durumu aşmak için nolur yardım edin psikoloğa gidecek vaktim yok hatta günde kendine kaç saat ayırıyorsun derseniz cevabım hiç olacak o kadar yoğun tempolu bir dönem her yolu denedim fayda etmedi ben daha ne yapayım :(

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Vakumlu ile

0|0
    0|0
  • Bende de böyle şeyler var yatarken mutlaka bir şeyler izlerim sırf düşünmemek için. s

0|0
    0|0
    • İzlerken yine kendimi düşüncelerin içinde buluyorum aklım gidiyor hep :(

• Aynen öyle :(

• Allah yardımcın olsun :(

• fitnessa başla düzen kendiliğinden geliyor

0|0
    0|0
    • Okuldan dolayı olmaz şimdi yani günde 4 saat yol çekiyorum sabah çıkıp akşam anca eve geliyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...