Türkiyedeki feministler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sınır dışı edilmeliler mi?

Şu pankarta bakın lanetullahi Aleyhim !
Türkiyedeki feministler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sınır dışı edilmeliler mi?
Bunlarda norospuluklarını utanmadan haykırıyorlar Lanetullahi Aleyhim !

Şuraya bir napalm bombası atacaksın ne güzel olur :) Lanetullahi Aleyhim !

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Asılsınlar lan bunlar

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kadına şiddete karşıyım, feministlere değil.

0|2
    0|0
  • Feminizm kadinlarin güclü olduklarina inanmaksa ben de feministim. Ama bence cogu kadin yanlis anliyorlar feminizmi. Erkekleserek, erkeklerle sürekli yarista bulunarak kendilerini ve kadin olmayi alcaltiyorlar, bu hal sacma boyutlar aliyor.

0|1
    0|0
  • Helal olsun onlara yaşasın feminizm ✌✌✌✌

0|0
    0|0
  • Sen bunların günahlarına o boş kafanı yorcağına müslümanın müslümanla kardeş olduğunu o man kafana sokmaya çalışta milleti kürt türk diye ayırma Lanetullahi Aleyhim ! sana

0|0
    0|0
    • Kürtlerin ak. veba mikrobu ile Müslüman Türk kardeş olamaz. Siz kürtler hem nankör hem hainsiniz. Sizler müslümanım dersiniz envai çeşit hristiyanın köpekliğini yaparsınız dünyanın oros pusu sizlersiniz. rusya ile anlaştınız amerika ile anlaştınız daha ne Müslümanlığından bahsediyorsunuz?

• Ya kahhar senin gibi masumların günahına girenlere gece gündüz sana Ya kahhar okuycağım Kahrol sen Kahrol.

• Oku ulan ecdadını ziktiğimin kürdü

• hoş karşılamıyorum

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyide bunların derdi nedir her erkek mi kötüdür her erkekmi dövüyor bunedir erkekliği ekeceğiz falan kafayı yemişler

0|1
    0|0
  • feminizm ilk başta kadın erkek eşitliği için kurulmuştu sonradan gelen şu cahilim kızlar kadınların daha üstün olduğunu söylediler neymiş rujmuj bebekmiş doğum ağrısıymış evet dişi olduğıun için bu senin ama erkek olarak bizimde görevlerimiz var bunuda unutmayın toplumda her birey eşitttir ve çöpçüsünden cumhurbaşkanına kadar herkesin bir görevi vardır feminizm özüne dönerse daha güzel bir akım olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bu sapıkları öldüresim var

0|0
    0|0
  • hiç bişey düşünmüyom banane

0|0
    0|0
  • kadınlara saygım sonsuz ama maalesef kadınlar feminizm'i çok yanlış anlıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...