Ailem namaz kılmıyor?

Ailem namaz kılmıyor ben kılmayı kendim öğrendim ve ben kılmalarını gerçekten çok istiyorum onların üzülmesini istemiyorum eğer bu konuda onları uyarsam da küçüğüm diye takmıyorlar ya da pek sallamıyorlar ne yapayım ne edeyim cidden onları önemsiyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• neden namaz kılsınlarki şükretmek içinmi? neye şükretcekler peki? tanrı kendi kendine muhtaç etti bizleri üstün bir varlık olduğunu gözümüze sokmak istedi bensiz hareket edemezsiniz bensiz ölürsünüz dedi alın açlık dedi bizi acıkan varlıklar yaptı acı bize acı hissi verdi üşümeyi ve yanmayı verdi bizlere fakat sokakta donan insanlarla evlerinde şömine yanı oturan insanlara ikinizide aynı sınava sokucam dedi donan sıcak buldukça şükürmü etcek şimdi ona üşüme hissini verip ona bu ızdırabı yapan tanrıya

0|0
    0|0
    • Zengini de başka türlü sınıyordur. Sen müslüman ol tanrıya şükret eyer bir tanrı varsa cehennemde yanmaktan kurtulursun, yoksa kaybettiğin bir şey olmaz.

• Herkesin farklı dertleri var kimisi bir lokma yiyecek bulma derdinde sınavı bu kimisinin de ailesinden birisi vefad eder onun da sınavı bu herkes aynı sınavı olacak diye birşey yok

• peki insana tanrı neden dertler verdi kendi büyüklüğünü ve eziciliğini göstermek içinmi peki ya bizleri neden yarattı biz yok iken derdimiz yoktu bilinçsiz ve dertsizdik fakat tanrı bizi var etti sonrada bizi sınadımı peki ne için? seni yolda biri çevirse bir soru sorcam bilirsen sana herşeyi vaad ediyorum ama bilemezsen herşeyini alır seni cezalandırırım dese kabul edermiydin?

En İyi Kız Görüşü

• Onlara. namaz. kilmazlarsa ahiretteki cekicekleri azaplarin buyuklüklerinden bahset belki. fikirleri degisir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnternetin sınırsızsa youtubea sözler köşkü yaz izle izlettir yanlarında açmaya çalış çok samimi insanlardır çokta tatlı dillidirler

0|0
    0|0
  • Onların tercihi kimseyi birşeye zorlayamazsin

0|0
    0|0
    • Zorlamak değil onlar da Müslüman ve benim amacım zorlamak değil onları gerçekten çok önemsiyorum ve üzülmelerini istemediğim için :(

• Iyi de kardeşim kendi kararlarını kendileri verecek yaşta insanlar kulağından tutup haydi namaza diye sürükleyemezsin ya söylediklerinde haklısın ama duruma bir de bu açıdan bakmalısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...