Bayan şoförlerden şikayetçi misiniz?

Soru açık, bayan şoförlerden şikayetiniz var mı? Trafikte bayan şoförler yüzünden bir tehlike yaşadınız mı? Erkekler kadar iyi olduklarına inanıyor musunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mesaj yazmaya çalışırken eziyodu az kalsın 😡
    Yediği laftan sonra bidaha arac kullanırken telefonu eline almaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bayan değil, kadın. ben de bir kadın şoför olarak, çoğu hemcinsimin şoförlüğünün erkek şoförlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. en azından trafikteki hanzoluk biraz azalmış oluyor.

2|1
    0|0
    • Neden bayan değil, farklı anlamı mı var:) hanzoluk kısmına katılmakla beraber erkeklerden daha iyi şoför olan bayan görmedim

• degilim

0|1
    0|0
  • Valla bence bayanlar daha iyi kullanıyor.

0|1
    0|0
    • Sen bu söylediğine kendin inanıyor musun, doğru söyle :)

• Şoförleri genelleyip yüzde olarak ele alsak sence bayan şoförlerin oranı kaçtır :)
      Buradan kadınları küçük gören, onları aşağılayan bir durum ortaya çıkmasın sakın ama bayanlar yüzünden kaç defa kaza atlattım, şoförlükte gerçekten çok kötüler ve trafikte insanı çileden çıkarıyorlar

• Farklı görüşler olabilir. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Abi geçen sol seritteyim kızın biri yolu kapatmış selektor yapıyorum yok en son korna bastım yemin ediyorum kaza yapıyordu çok korktum :)

0|1
    0|0
    • O direksiyona iki elle sıkı sıkı sarılmaları yok mu, dünya yansa umurlarında değil :)

• Aynaya bakamiyorlar yola bakmaktan öyle bir kitleniyorlar sorma 😁

• Yokuş yukarı bomboş yolda giderken niye fren yaptığını anlamadığım arkadaşlar

0|1
    0|0
  • valla erkeklerden iyilermi bilememde benden iyiler dikkatsiz olduğum için arkadaşlarımın arabalarını çarpıp duruyorum :D

0|1
    0|0
  • Hayır değilim

0|1
    0|0
  • Son derece şikayetçiyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...