Engelli biriyle sevgili olmak ister miydiniz?

Arkadaşlar herkes eşit şartlarda değil bu dünyada maalesef. Benim sol ayağım biraz aksıyor. Aslında çok belli değil ama bu yüzden özgüven eksikliğim var biraz ne bilim sağlıklı biriyle sevgili olmak varken neden beni sevsinler dimi. Özellikle günümüzde herkes yanına yakışan birilerini arıyor ben size sormak istiyorum, siz bedensel engelli biriyle birşeyler yaşamak ister miydiniz?

2|0
108

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ümitvar ol! İsteğini Allahtan iste..
    Benim iki amcam da doğuştan aksıyorlar..
    Hatta biri koltuk değneği kullanıyor..

İkisi de evli, ikisinin de pırlanta gibi ikişer evlatları var..

Her nasip vaktinin esiridir.. Ümit kesme..

#Vesselam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• o senın ıstedgın bırsey degıll kendını kucumseme halıne dua et kı bır ayagıın var emın ol senın yerınde olmak ıstyen cok kısı vardır yurumek ısteyıp yuruyemeyen aksamnn nedenı bılmıyrum ama tedavısı varsa fızık tadavı gıbı onları deneyebılırsn saglık cok gelıstı belkı faydası olur üzme kendını rabbım daha kötusunu göstermesin

2|0
    0|0
  • Seninle aynı kaderi paylaşıyoruz sanki. Benimde sağ ayağım aksıyor hatta bu durum okul hayatımı etkiledi. Şimdi ise çok mutluyum çünkü okuyorum ve özgüven eksikliği çekme çünkü senin benim gibi milyarlarca insan var bu hayatta. Hayata karşı hep gülümse... Hadi hayattın da mutluluklar dilerim...

1|0
    0|0
  • Adam gibi sevecekse gerçekten isterdim

0|0
    0|0
  • İlk bakışta bu kim olursa nasıl olursa olsun yakışıklısındır bu önemli kaslı felan ama şöylede bir gerçek var hiç ummadığın bir anda bir cümlene bir gülümsemene veya bir iyiliğine espirine... aşık olabilecek kızlar da var ki geneli böyle emin olabilirsin sadece kendiniz olun

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • bence anlaştıktan bir engel değildir

1|0
    0|0
  • Sevdikten sonra hic bir engel, engek değildir.

0|0
    0|0
  • Ahhh be Sen delirdin galiba daha Sen kendini begen bir Sonra muhakkak seni sevicek birini bulursun

0|0
    0|0
  • Eger o da beni bende onu begeniyorsam dusuncelerimiz ayniysa fikirlerimiz ust uste dusuyorsa benim gibi biriyse ben engelli olup olmadigina bakmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim icin aksamasi vs sorun degil... kizi begendiysem ve sevdiysem topal yaxda tek kollu olmasi bile farketmez.. umrumda olmaz..

1|0
    0|0
  • olurdu aşık olursam ama sevgilim var :D

0|0
    0|0
  • ben isterdim şu an sevgilim yok ama sevgilim engelli olması çocuğumu engelli yapmaz ki? hem çocuğum annesine daha bağlı olur bu kişisel gelişim için de iyi oluyor inan bana:)

1|0
    0|0
  • Öyle çok çift gördüm ben. Yarın bizim de aksamayacağımız ne malum? Gönlünü ferah tut sen hayırlısı gelir bulur seni.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Est kanka öyle düşünenler utansın asıl

0|0
    0|0
  • BAzen çok seski topal kızlar görüyorum neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...