Vatana sadece erkekler mi borçlu neden kadınlar Askerlik yapmıyorlar?

Kadınlar da askerlik yapmalı vatan borcu sadece erkeklerin mi? Kadınların da bu vatana borcu var? Askerlik erkeği olgunlaştırıyor belki kezbanları da olgunlaştırır... Her alanda erkeklerle yarışırcasına eşitlik isteyen kadınlar neden askerlik yapmıyor...

Güncellemeler:
20 yaşında kadınlarda askere gitsin vatani görevini yapsınlar eşitlikse her alanda eşitlik istiyoruz...
Daha Caydırıcı bir ülke oluruz kadınlar kendilerini korumayı ve olgunlaşmayı öğrenirler.. devlet kademelerinde yer almak isteyenler askerlikten başlasınlar bu işe..

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Keşke kadınlarda askerlik yapabilse, ben isterdim ama mümkün değil ne yazık ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapıyoruz ya

0|0
    0|0
  • kadınlarda ilk önce kendi benliğine etfaındaki bireylere vatana millete hayırlı yararlı bireyler doğurup emzirip temizletip giydirip yedirip yetiştiriyorlar

0|0
    0|0
    • Erkekte yapıyor ama Askerliğini yapıyor ama...20 yaşında git yap askerliğini sonra yine büyüt çocuğunu

• Napardık biz ya Türk erkeklerinin başladı çekip çeviremez Türk kızı şart zaten biz size mecburuz sizde bize...

• Başkası çekip çeviremez Bizi

• Çocuk sadece anneye mi ait neden erkekler doğurmuyorlar?

0|0
    0|0
    • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

• Çocuğu doğruyorsun erkek bakıyor çocuk doğurmayı tek başına mı yapıyorsun vatani görevinizi yapmanıza engel değil 20 yaşında sizde gidin askere askerden sonra çocuğunu doğur

• Kızlar bir çok erkekden daha hevesli bu konuda emin ol. Hatta bazı kadınlar daha adamlar bu da net. Fakat bir erkek bırakıp gitti diye kadın koca derdine düşmez :) beni de annem tek başına çalışıp büyüttü annemden biliyorumm

• çok mu düşündün bunu

0|0
    0|0
  • Zorunlu askerlige bile karsiyim ben bide kadinlarda mi zorla gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Askere gidip de olgunlaşan adam ben daha görmedim bişey kattığı yok askerliğin kimseye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...