Yumurtadan nasıl civciv çıkıyor eğer oturmayla civciv çıkıyorsa horozun görevi ne?

Anlamadığım bir şey var horoz tavuğa çıkıyor tamam biliyorum orasını tavuk küt oldu diyorlar

başkasının tavuğunun yumurtasını altına koyuyorlar 21 gün sonra civciv çıkıyor ama hiç biri horoza ve

tavuğa benzemiyor horozun ne anlamı kalıyor o zaman bunda bir terslik yok mu anlatır mısınız bize :D :D

Yumurtadan nasıl civciv çıkıyor eğer oturmayla civciv çıkıyorsa horozun görevi ne?

@Thaisse ile tartışık bir çıkar yol bulamadık tacuk 21 günde yumurtaya ne yapıyorda civciv çıkıyor sadece oturmayla civciv nasıl çıkıyor ya :D :D

Horozun ne anlamı kalıyor çözemedim ben :P :P

#pilavüstü #yumurtadancivcivçıkmasorunsalı

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi bunun cevabını internet bula biliriz ama kendi mantığımla 1-2 cümle yazayım...
    Sonuçta o yumurtalar da Horoz sayesinde oluşuyor... Belki de şöyledir... O yumurtalar sıcak tutulursa bilmem bir şey oluşuyor ve yavaş yavaş civ civ oluşuyor...
    Horozun yaptığı şey en başta... işin tadını çıkarıyor :D

0|1
    0|0
    • Çocuklar benzemiyor ama işte orada horozun ne anlamı kalıyor genler dna falan farklı oluyor :D :D

• nasıl çocuklar benzemiyor :D
      Daha neye benzeyecekler :D tüylü gagalı tavuk horoz işte
      Belki de aldatıyordur :D

• Başkasının yumurtasını koyuyorlar tavuğun altına bassın diye rengi ve tipi farklı çıkıyor gördüm ben :D :D

• kanka horozo sormak lazım kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...