Neden giyersiniz ki bunu kızlar? ama gerçek sebbeini yazın lütfen?

Neden tayt giyiyorsunuz? Hava soğuk olsa bile giyiliyor amaç ne vücudu göstermek mi karşıdakini delirtmek mi nedir amaç?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Tayt giyerim ama ustune herzaman mini etek ya elbisem olur yalniz tayt giymem cok itici buluyom oyle

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yanlış mıyım yani

• Hayir haklisin sadece tayt itici hersey meydanda ustune mini etek elbise giyince cok hos duruyo

• Haklısın ablam

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldukça rahat. Sizin giydiğiniz içlikler gibi işte. Amaç karşı cinse gövde gösterisi yapmaktan ziyade rahat hareket etmek :)

0|0
    0|0
    • Ama bir nevi gösteri oluyo ya :) herşey ortada olunca bizede günah yani

• Valla siz de bir anadan doğuyorsunuz yani. Genelde unutup dururlar böyle nefsine yenik erkekler. Annen de kadın unutma :) Şu açana bakarlar düşüncesini yok etmek lazım

• İşte hep aynı şeyi söylüyorsun kız dediğin kendini örtücek

• İlla bir amaca gerek yok duzgun kombinlendigi zaman mevsimin onemi yoktur ve rahat olması buyuk etken tabi

0|0
    0|0
  • Bazıları rahat ediyor, ya da tuniklerle kombinliyor illa kasten giyecek diye birşey yok herkes istediği neyse giyer

0|0
    0|0
  • çok rahat tayt her kıyafete uyuyor , vücudunu göstermek için giymiyoruz şunu aklınıza sokun bir .

0|0
    0|0
    • Neyi aklıma sokucam herşey ortada gözüküyo suç bizim mi

• Neden kızdın ki şimdi

• @Tolgaa42 kızmadım birader ben zaten bakmıyorum işim olmaz ama niye abi yani ben senin g. tünü görmek zorundamıyım

• Rahat sicak tutuyor falan içi fesat olanlar başka şeylere yorar

0|0
    0|0
    • Sizin ki fesatlık g. tünüzü başınızı millete göstermek hoşuna gidiyo galiba

• Ben rahatliktan giyerim senin beynin sadece buna çalışır

• Erkek beyni ne bekliyosun açıkta bişey gördümü bakar bakmam diyen yalan söylüyodur

• tayt giymem ama giyenler bedenini göstermek icin giyer

0|0
    0|0
  • Rahat ve kolay parca

0|0
    0|0
    • Bak ne diyom başkaları senin kızlığının kadınlığının en önemli yerini gösteriyosun hoş mu bu

• Hadi soylesene

• anladın sen onu ya söze ne hacett neyse uza artık işim var

Erkekler Ne Diyor 1

• adamsın kardeşim. ama anlamıyorlar kızlar

0|0
    0|0
    • Aynen öye kardeşim onlar giyer ama bakmıycan bakmak yasak

Yükleniyor...