Annemden nefret ediyorum?

Bıktım artık annemin beni gerçekten sevmediğini düşünüyorum babam yok annemle neredeyse hergün kavga ediyoruz bana vurduğu ve iğrenö küfürler ettiği oluyo evin içinde en ufak birşey olduğunda odamdan onun bağırışını duyuyorum hergün ağlıyorum kendisi kaç yaşında ve inanırmaınız oyun bağımlısı bu yüzden kardwşlerim ve beni ihmal ediyor Şu an yaşım biraz küçük ama lütfen yardım edin ben ne yeterince baba sevgisi ne de anne sevgisi gördüm bıktım az önce yemek yaparken de ruhum daraldı offladım hemen bağırdı kızdı yymruk attı koluma ben de sinirlendim yeter dedim benim türkçe pop müzik dinlemeyi sevmediğimi bildiği halde o sırada telefonundan yüksek sesle şarkı açtı sinirlendim bunu dinlemek zorundamıyım diye. sonra o da brnim en büyük hayalimin bir gün müzisyen şarkıcı olmak olduğunu bildiği halde senin iğrenç çirkin sesini duymak zorundamıyız dedi. o an cidden çok sinirlenim nasıl Bir insanın hayaline laf atar... ettiği o iğrenç lafları bana vurmasını geçtim ama en çok canımı yakan son dediğiydi cidden yıllardır sabrettim ama dayanamıyorum ondan nefret ediyorum evi terketmek istiyorum ama yaşım da küçük.. nokur yardım edin napayım şimdi de gelmiş alışveriş yapıcam istediğin vemı diyor dalga mı geçiyor benle

0|1
43

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...