Annemden nefret ediyorum?

Bıktım artık annemin beni gerçekten sevmediğini düşünüyorum babam yok annemle neredeyse hergün kavga ediyoruz bana vurduğu ve iğrenö küfürler ettiği oluyo evin içinde en ufak birşey olduğunda odamdan onun bağırışını duyuyorum hergün ağlıyorum kendisi kaç yaşında ve inanırmaınız oyun bağımlısı bu yüzden kardwşlerim ve beni ihmal ediyor Şu an yaşım biraz küçük ama lütfen yardım edin ben ne yeterince baba sevgisi ne de anne sevgisi gördüm bıktım az önce yemek yaparken de ruhum daraldı offladım hemen bağırdı kızdı yymruk attı koluma ben de sinirlendim yeter dedim benim türkçe pop müzik dinlemeyi sevmediğimi bildiği halde o sırada telefonundan yüksek sesle şarkı açtı sinirlendim bunu dinlemek zorundamıyım diye. sonra o da brnim en büyük hayalimin bir gün müzisyen şarkıcı olmak olduğunu bildiği halde senin iğrenç çirkin sesini duymak zorundamıyız dedi. o an cidden çok sinirlenim nasıl Bir insanın hayaline laf atar... ettiği o iğrenç lafları bana vurmasını geçtim ama en çok canımı yakan son dediğiydi cidden yıllardır sabrettim ama dayanamıyorum ondan nefret ediyorum evi terketmek istiyorum ama yaşım da küçük.. nokur yardım edin napayım şimdi de gelmiş alışveriş yapıcam istediğin vemı diyor dalga mı geçiyor benle

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun ama sanırım annen hasta sen onu idare etmelisin

0|0
    0|0
    • Cidden cabımı çok sıkıyor bu yazıda herşeyi anlatmadım en basitinden örnek verdim ergen filan değilim cidden bunaldım artık

• Erkek ararsan derken ne demek anlamadım

• sığınacağın sana yardım edecek

En İyi Kız Görüşü

• Bak canımcım şimdi buradakiler gibi kısa kısa yazıp geçiştirmek istemiyorum çoğu zaten empati yoksunu. Şimdilik bu olanları fazla ciddiye alma gül geç kafana takma evi terk etmeyi aklının ucundan geçirme sandığın kadar kolay değil geri döndüğünde herşeyin geri Şu an şikayet ettiğin gibi olmasını istersin emin ol. Anlamıyorsun katlanamıyorum diyeceksin. Tam tersi çok iyi anlıyorum ama başka seçeneğin yok küçüksün diye vuruyordur büyüyünce vuramaz senin yapabileceğin tek şey sabretmek ve hayalinden vazgeçmemek. Dışarı çıkmana izin veriyorsa çık arkadaşlarınla gez sürekli kafanı dağıt.

0|0
    0|0
    • Tesekkür ederim evi terketmeyi her seferinde aklıma getiriyorum ama mantığıyla hareket eden biriyim tek başıma kız halimle olmaz hele bu yaşta... o yüzden kendimi vazgeçiriyorum galiba senin de dediğin gibi Allah'ıma sığınıp sabretmem en yyisi. bu zamana kadar dayandıysam biraz daha dişimi sıkabilirim sanırım..

• Kafamdakileri sana tam olarak izah edemedim ama zamanı gelince anlarsın pişman olacağın birşey yapma :)

• Tamam olgun düşünücem sonradan pişman olacağım birşey yapmayacağım.. tesekkurler abla

Erkekler Ne Diyor 2

• büyüyde gel çocuk büyüde gel bunları daha anlamasın

0|0
    0|0
    • Ergen filan değilim ciddi bir şekilde yardım istiyorum ama sen bana büyüde gel diyorsun en azından kendini benim yerime koyup tavsiye veremezmisin

• Neden ama yıllarca ben yalnız başıma kendi kendimi yetiştirmek zorunda kaldım ciddi anlamda dayanamıyorum

• sen iyi bir kız, sın bak sevdim seni dinle abini sen şimdi sadece doğru düşün senin kötülüğünü istermi annen sadece sevdiği için etinden etsin sen bir parçasısın babasız büyüdüm diyorsun peki genç yaşında dul kalan annenin nasıl şeyler yaşadığını biliyormusun sen kendini onun yerine koy biraz oda o hayatı istemedi oda eşiyle ölene kadar bir ömür demişti ama şimdi peki..

• Anneler cennetliktir sende anne olacaksın

0|0
    0|0
    • Her anne öyle iyi değil ama o zaman haberlerde gördüğümüz evladına işkence denler de anne o zaman onlara da ses çıkarmayalım

• Onlar abartı , seninki işkence mi ediyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Annenle oturup konus. Derdini anlat, belki anneninde bir derdi vardir ama soyleyemiyordur ve boyle o derdini cikartiyor.

Yani konus annenle ama bagirip cagirmadan.

0|0
    0|0
    • bir iki kez konuşmuştuk tek. onlarda da konuştuğumuzda özür dilerim dedi ağladı ertesi gün eski haline geri döndü baya bir süredir onunla konuşmuyorum yani bir kızın annesiyle dertleşmesi filan gibi yok.. içime atıyorum herşeyi

• Et et 😒

0|0
    0|0
    • Yaşım dha küçük Şu an evi terketmem mantıklı olmaz para biriktriyorum o zaman kesinlikle gidicem ergen filan değilim yıllarca kendi kendimi yetiştirmek zorunda kaldım dayanamıyorum

• Yanında birisi daha olmalı ama

• Galiba öyle olmalı 2 çok yakın dostum var onlarda çok az bir zaman sonra yurtdışına gidecek sanırım onlarla gidicem

• Bende aynı

0|0
    0|0
Yükleniyor...