Oda arkadasima cok sinirleniyorum. Nasil daha relax olabilirim?

Etrafimdaki insanlar ve hareketleri beni cok rahatsiz ediyor. Herkesin mantıklı bulduğum şekilde hareket etmelerini istiyorum. Birileri cok sacma seyler yaptiginda onlari parcalamak istiyorum. Yakin arkadasliklar kuramiyorum çünkü ne kadar yakinlasirsam insanlar o kadar sacmaliyor. Bende hep uzak olmayi tercih ediyorum sakin kalabilmek için. Şu an yurtta kalmak zorundayim. Gecen donemden beri yurttayim ve oda arkadaşım hayatimda gordugum en mantiksiz insan. Gece uyumaz gunduz cami pencereyi kapatir uyur. Iceri asiri havasizken cami falan actirmaz. Ben uyurken hic saygi da gostermez. Beni uyandirip uyuyup uyumadigimi kontrol etmek icin bagirdigini soyler. Artik o kadar sinirlenmeye başladım ki bazen suratina yumruk atmak istiyorum. Ondan sikateyci olan tek ben de degilim. Hem asiri daginik duzensiz hem de sacma yerlere biraktigi esyalarini kaldirip bir yere koydugumuzda sorun cikariyor. Uyuyamiyorum diyip antidepresan falan aliyor sonra uyku ilaci da iciyor. Butun gun uyuyor. Her seyden şikayet edip oflayif pufluyor. Ne ders calisabiliyorum ne uyuyabiliyorum. Elli kere söyledim yapmamasi gerekenleri ama hâlâ ayni devam ediyor. Benden yasca büyük diye saygisizlik da etmek istiyorum aramizda 7 yas var. Ama bazen o kadar cildiriyorum ki cidden ona dalasim geliyor. Kendimi tutmaktan iyice sinirlerim bozulmaya basladi. Daha basit seylere de sinirlenmeye ve kendime iyice zarar vermeye basladim. Hep icime atiyorum. Belki bagirip cagirsam rahatlicam ama onu da yapamiyorum. Nasil bunun ustesinden gelebilirim? Mudure sikayet edip oda degisikligi gibi olaylara girmek istemiyorum eger degisiklik olmazsa onunla yasamak zorunda kalicam daha da zorlasacak.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yurtlarda böyle sorunlu insanlar mevcuttur.. bir kere konuştuysan ikinciyi konuşmana gerek yok direk git yetkili kimse konuş odanı değiştirmek istediğini söyle boşver. Kafanı takmaya değmez otur derslerine yoğunlaş.

0|0
    0|0
    • Kendi odami degistirmek istemiyorum diger arkadaslarimdan memnunum

• oda kaç kişililk bilmiyorum ama o zaman o kişiden rahatsız olduğunuzu söyler onu odadan çıkartırsınız.

En İyi Kız Görüşü

• Oha aynı ben. Ya bir insan nasıl bu kadar mantıksız davranabilir, bir insan neden öyle bir detayı görmez, bir insan nasıl şunu unutabilir bunu böyle yapabilir derken çıldırıcam bir gün. Bazen kendimi Raskolnikov gibi hissediyorum. Ve oda arkadaşı konusunda da seni anlıyorum, benim de başıma gelmişti. Ama dediğinde haklısın şikayet sonrasında daha kötü olabiliyor özellikle daha çok bazı şeyleri inada bindirecek bir tip ise. En iyi yapabileceğin şey dayanmaya çalışmak olacaktır. :(

0|0
    0|0
    • Sanirim bunu yapmak zorundayim :(

• Allah yardımcın olsun bacım :/ :(

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Şhsen bunu okurken bile onun kafasını çoktan kırmıştım sende öyle yap

0|0
    0|0
  • papatya çayı iç güzelim iyi gelir

0|0
    0|0
  • Rahat ol azcik ya

0|0
    0|0
    • Nasil olabilirim diye soruyorum zaten.

• Onun yurtta iyi anlaştığı birisi yok mu? Onunla aynı odayı paylaşmak isteyecek birisi... Eger böyle biri varsa o kişiyle anlaşmalı olarak oda değişikliği yapma şansını dene.. yoksa öyle birisi B planına geçelim :)

0|0
    0|0
  • Agzini burnunu kir dolaba sokup kilitle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay ilk satırlarında beni anlatmışsın resmen😱 Zor bir durum valla ben yapamazdım öyle biriyle, sen yine iyi dayanmışsın. Şikayet etmeden odanı değiştirme gbi bir imkanın yok mu veya tek kalsan :/ olmadı bu düşündüklerini ona aynen söyle biraz aklı başına gelsin. Saygılı bir şekilde tabi.

0|0
    0|0
    • Soyledim kac kere ya duzelmiyor. Tekrar tekrar soylemek gerekiyor. Diger oda arkadaslarimdan memnunum. Değiştirirsem daha beter bir odaya gecme ihtimalim var

• Odayı taşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...