Özelden arayan o güzel ses?

Özelden arayan o güzel ses?

Arkadaşlar numarami alali 2 hafta oldu ve hiçbir arkadasimda yok numaram. bu sabah saat 7.30 da telefon çaldı bir baktım özel numara açtım telefonu efendim dedim kısık bir sesle seni cok özlüyorum diye bir erkek sesi geldi kimsiniz dedim yine seni çok özlüyorum dedi tekrar sordum tekrar aynısını söyledi bende uykuluydum uff defol diyip telefonu kapattım dahada aramadı. Sizce kim olabilir ben belki yanlış aramisteir dedim ama bir kaç tane erkek arkadaşım bu kadarda olmaz dedi hem sabahın 7.30 unda hemde özel numaradan bu kadarda tesadüf olmaz dediler ama bende saskinim kimsede numaram yok çünkü Sizce bu bilinçli yapılmış biseymi yani bu kişi beni tanıyorum sizce? Fikirlerinizi paylasirsaniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler ❤👍

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• senin sesini beğnememiş anlaşılan

0|0
    0|0
    • Hahhaha onun için durmadan özlüyorum diyordu 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 4

• Trollemiştir seni

0|0
    0|0
    • Yok ya 😂😂 ciddi düşünüyordu benimle 😂😂😂😂😂

• Ben aradım. Sonra bir daha aramamaya karar verdim. :)

0|0
    0|0
  • İptal olan numaraları 3 Ay sonra tekrar satıyorlar arayan kişinin eski manitasının numarası olabilir

0|0
    0|0
    • Puffff ama sesini duydu efendim dedim kimsiniz dedim hala özlüyorum diyordu. Insan eski sevgilisinin sesini bilmezmi 😂😂😂

• Uyku sersemiydim defol dedim 😂😂😂😂

• Tepmişsin fırsat ayağına kadar gelmişti oysa :)))

• belkide havuza düşen numaralardan biri denk gelmiştir çocuk belki eski sevgilisi die aramıstır

0|0
    0|0
    • Hangi havuz 😂😂😂😂

• Afsga neyse inşallah tesadüf felan değildir de karşına çıkar adam gibi

• Inşallah suphanallah 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 2

• 182 yi aradimda hasteneden randevu alirken aradigimda sesinden etkilendigim bir kac kisi olmuştu . Hosuma giden telefonunu isteyesim gelmişti :( ama. nerdeee , senin kısım da sesinin hoşuna gitmesi olmuş kim. oldugunu bilemeyiz boşver düşünme. boyle heycanlaninca daha güzel :)

0|0
    0|0
    • Düşünmeden edemiyorum çok güzel söylüyordu seni cok özlüyorum 😂😍😍😗

• Evet ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...