Annesiyle anlaşamayan bir tek ben miyim?

Annemle çok kavga ediyoruz. Bazıları çok büyük. Şu an küsüz mesela. 3 gündür benimle konuşmuyor. Konuştuğunda da hakaret ediyor. Kin tutuyor, hatta nefret ediyor. Bundan eminim. Merak ediyorum sizde de böyle mi?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Annenin kıymetini bil her ne olursa olsun...
    Ben mesela hep anne hasretiyle yasıyorum anne nedir daha annesiyle bir gun bile gecirmemis insanlari dusun ve anneni kirma bence canim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• :( annemi kıramamki ben :( Komutanımzı demişti yıllar once askerlik gorevini yapınca...
    Askerdeki arkadaşlarınızın absurt arzularını yapıoyusunuz bazen.
    Anneniz sizin iyiliğiniz için birşey istediğinde gücenip annenizi kırıyosunuz..
    Kendi çıkarı bile bir şey istese sırtınızda taşıyın annenizi o sizi azmı taşıdı bu yaşına kadar sıra sizde...
    Saygılar ANNELERİMİZİ ÜZMİYELİM :(

0|0
    0|0
  • 17 yasindaki ergen kiz kardesim de anlasamiyor yalniz degilsin 😃. Iste bunlar hep ergenlik. Gecer abisi merak etme 😃

0|0
    0|0
  • Olur Ergenlikte öyle şeyler :D

0|0
    0|0
    • 15 yaşında sivilceli bir ergen değilim. 18 yaşındayım ve kavgalarda elimden geldiğince alttan almaya çalışıyorum

• senden çok var

0|0
    0|0
  • Hiçbir anne kin tutmaz çocuğuna hele hele sen saygılı olmayı denedinmi bence anneni üzme bak ölünce çok ama çok ağlar sizlarsin

0|0
    0|0
  • aynı kutuplar iter küçüğüm

0|0
    0|0
  • Hyr nefret etmiyodur yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Anne melektir. Hiç bir zaman annenle kavga etme onun kıymetini bil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen anlaşamiyoruz

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Biz mıknatıs gibiyiz bir süre ayrı kalırız sonra sarılır konuyu kapatırız.

0|0
    0|0
  • En iyi anlaştgm insan annemdr

0|0
    0|0
  • Anlaşamayan bir sen değil sin ama bizde o derece değiliz yani

0|0
    0|0
  • Ben anlasiyorum

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım

0|0
    0|0
  • Benim annemde böyle ve yüzde seksen teyzemler yüzünden. Ne yazık ku bazen oluyor böyle. bir an önce bahane bulup baska eve çıkmaya çalıs. Seneye gidiyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...