Bir erkek ve kızın arkadaşlığı?

merhaba erkek ve kızın arkadaşlığı olabilir diyenlerdenim ben ancak bazı çevremdekiler mutlaka bir gün erkek hoşlanır kız güzelse falan diyorlar benim de her şeyi paylaştığım çok iyi bo dostum var erkek hiç öyle gözle bakmaz şakalaşırız zaman geçiririz bacım bile der şakasına yani oda hani geyiğine yani arkadaş gözüyle göremez mi bir erkek bence olabilir bir kere kolumu sıktı canım acıyo diye arkadaşım tuhaf tuhaf baktı ama şakalışırken çevre farklı algılayabiliyor sizce nedir yani olamaz mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamda her şey zıddı ile anlam kazanıyor.
    İyi ve kötü, Güzel ve çirkin, Siyah ve beyaz, Erkek ve dişi, daha bir çok yazabiliriz.
    Biri diğerinin anlaşılmasını sağlar. Bu zıtların birlikteliğine baktığımızda doğal bir iklim içerisinde zamanla etkilenmek kaçınılmaz oluyor.
    Hep ateş ile barut örnek verilir. uzunca bir zaman arkadaşlık devam edebilir ben bunu yaşadım. Ancak bir an geliyor ki her iki unsurda birden kontrolden çıkıyor.
    Can dostum dediğim kişi ile kendimi öpüşürken buldum. Bu fizyolojik bir olay. sizin elinizde olmuyor.
    Yaratılışın gizemi diyorum ben buna...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kız ile bir erkek normal arkadaş olamaz. Ateş ile barut dememiş atalarımız boşuna.
    Arada ki seviye, saygı korunursa olabilir fakat bahsettiğin türde asla olmaz. Ne zamana kadar bana dokunan bir kıza normal gözle bakabilirim? Kandırmayalım kendimizi.

0|0
    0|0
  • şahsen ben tanımadığım birine aşık olamam veya sevemem ama biriyle arkadaş olduğunuzda tanımaya başlarsın yakınlaşırsın zamanla onun yanında daha rahat hissedersin vs erkeğin veya kızın aklında başka birisi yoksa olması ihtimaldir sonuçta bu karar verilerek olan bişey değil sadece oluveriyor bazen

0|0
    0|0
  • Sevgilin olunca anlarsın :D tabi olursa

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Biz 11 yıl götürdük
    Arasıra niyet bozuldu ama bir şey olmadı 😊

0|0
    0|0
  • Çevrendekiler doğru söylemiş, bırakın bu ayakları..

0|0
    0|0
  • evde fantazi yapıyodur

0|0
    0|0
    • saçmalama

• bilemem tedbirli olacan zaman kötü

• doğru orası ama insanlar farklı anlıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• olabilir

0|0
    0|0
  • Biz arkadaşız diyenler;
    Aşık oldu,
    Platonik oldu,
    Düşman oldu,
    Ama arkadaş kalamadılar..
    Ateş'le barut yani; bir gün bir yerde mutlaka patlıyo 😏

0|0
    0|0
  • Bence arkadaş olabilir ama zor yani niyete bağlı ve çevre kesinlikle yanlış anlar

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadaşlarim var olabiliyor gayet

0|0
    0|0
    • yani çoğunluk olmaz diyor hormonal olarak

Yükleniyor...