Kaç m2 lik arsa alınmalıdır? kaça mal olur?

3 katlı, havuzlu bir ev yaptırmak istiyorum ve 2 tanede at besliyeceğim bir alan olacak evin yanında geniş ferah bir yer inşa etmek istiyorum. Hangi şehiri önerirsiniz? Yaşam standartı yüksek ama büyük şehirlerden uzak?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir araba alıcam ne spor ne klasik ne lüks ne vasat kaça alır gibi olmus bu soru

0|0
    0|0
    • genel olarak at beslemek için kırsal alanda olmalısın bu alanlarda imar 2 kat+çatı arası olur 3 kat çok zor evin büyüklüğü önemli bu soruda

En İyi Kız Görüşü

• 1 dönüm yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• havuzu bodrumda mı düşünüyorsun mesela sonra senin aldığın yerleşkedeki imar durumuna bağlı..%30 luk bir dilimse 600 m2 lık arsanın sadece 180 m2 kullanabilirsin..

0|0
    0|0
  • Kapadokyaya gel sana kızılırmak kenarından bir arsa alalım bak keyfine ;) haa at besleyeceğinide söyledin eee güzel atlar diyarına geliyorsun zaten :D

0|0
    0|0
  • Mersin olabilir arsanın metrekaresı ıcın bı sey soylemek ımkansız cunku bılıyorsun parsellerın ımar hakkı parselden parsele degısıyor

0|0
    0|0
  • en az 4-5 dekar a ıhtıyacın var istanbuldaysan çatalca civarlarını tavsıye ederım guzel duz alanlar var dusunursen yardımcı olabılırım ciddi bır sekılde

0|0
    0|0
  • Benide atlara seyis alsana

0|0
    0|0
  • yalanın batmasın))

0|0
    0|0
  • ne kadar çok o kadar iyi :D

0|0
    0|0
  • Vayy ablaya bak be aydın ya da tekirdağ olmadı çanakkale