Arkadaslar insanlardan biktim artik yardim?

Lise okuyorum. Sinifta ki kizlar hep boyle sinsi bir yaklasimda bulunuyorlar bana karsi. Iki tane kiz var. Yuzume gulup arkamdan konusuyorlar. Mesela ben onlarin siralarinin arkadasinda biriyle oturup sohpet ediyordum. onlar donup hic ses cikarmadan beni izliyorlar. bir tanesi benim sesimi kendi sesine benzetmeye calisiyor. Beni hep kucumseme cabasina giriyorlar. Anlam veremiyorum napiyim ya?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şu kız milleti ne cazgir ya uf erkek milleti daha iyi dedikodu sinsilik yok en azından. Kuzum bir insana verebilecek en büyük cevap onu umursamamak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgili kardşm herhangi birinin senden nefret etmesinin nedenlerinden biri senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi olamayacağını bilmesidir

1|0
    0|0
    • Adamsinn👍👍oyle mi dersin ya. Kiskaniyorlar mi diyorsunn acaba

• Çünkü bende birini kıskandığımda öyle haraketler yapıyorum (şuan öyle bişe yok tabi). Onları takma sen Zirvedesin Şu an.

• tipik kadın davranışı kıyamette bu kadınlar yüzünden kopacak :D

1|0
    0|0
  • Offf kafanı taktığın şeye bak ya..:( hayatını yaşa prenses..:)

1|0
    0|0
  • hayırlısı

1|0
    0|0
  • boşvereceksin görmezden geleceksin en iyi savunma budur

0|0
    0|0
  • Hayat boyu bu tarz şeylerle karşılaşabilirsin onları umursadığını gördükleri anda bu tepkileri daha sık yapmaya başlarlar ama onları iplemezsen bir müddet sonra emin ol bu hareketlerinden vazgeçeceklerdir.

0|0
    0|0
  • Olur öyle sey takma

0|0
    0|0
  • güzel değilsindir ondan dolayı alay ediyorlardır ya da cok güzelsindir kıskanıp öyle davranırlar

0|0
    0|0
  • Çarp birtanesinin ağzına bak birdaha yapıyorlarmı?

0|0
    0|0
  • kafana her seyı takma yoksa hayatn zevk alamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağzının ortasına bir tane patlat bakalım bir daha yapıyor mu

0|0
    0|0
  • kız meslekte okudum ben de çok çektim pis sürtüklerden.

0|0
    0|0
  • Kendilerine açıkça sormayı dene. Böyle içini kemiren kurtlarla yaşanmaz tatlım. Belki de sana değil başka şeylere gülüyorlardır. Öğren sebebini ona göre tavrını koyarsın. Sebebi sensen adam hesabına almazsın bir daha. Yok sayarsın. Sanki onlar hiç sınıfta değil gibi davranırsın. Nötr davranmak emin ol kızmaktan bağırmaktan çok daha insancıl ve karşı tarafın sinirlerini zıplatan bir eylem. Şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ya ben kibar biriyim cok kimseyle kavga etmem hatta kendimi bile savundugum zamanlar azdir. Boyle bir konuyu hic acmak istemem. Yani soze nasil girebilirim ki

• Biraz çekingensin anladığım kadarıyla, ama burada senin çekineceğin bir şey yok. Rahat ol sen yalnızca endişelerinden arınmak istiyorsun. Mesela tam iş başındayken senin arkandan konuştuklarını düşündüğün an yanlarına git, dosdoğru hiç ezilip büzülmeden sor. Mesela ben de size katılabilir miyim, beraber konuşalım, ne konuşuyordunuz bölmedim değil mi diyerek konuya girebilirsin. Ardından müsadelerini alıp yanlarına oturursun. Eğer normal bir şekilde konuşmaya devam ederlerse sen de konuşursun sohbetlerine katılırsın. Fakat sonra onlara içini açarsın.

• git konuş. pısırık olma. sessiz kalırsan tepene çıkarlar

0|0
    0|0
    • Ya bugun muhabbet ediyorduk onlarin arka sirana oturmustum. Onlar ortada kaliyordu bende onlarin onunde ki sirada ki kizla konusmaya calisiyordum duyamayinca onu bir tanesine bir saniye dedim boyle elim carpti ona 1 isareti yaptim. Sonra bisey soyluyodu o anda yukses sesle soyleyip o soledigini sen beni niye susturmaya calisiyon kiz dedi yok ne susturucam dedim gerildim Şu an dedi falan niye sinirleniyorsun dedim kirildin mi falan dedim tekrar tekrar sakayla karisik kapandi olay. Ben kibar biriyim cizgimi bozmak istemiyorum.

• umursama o halde mutlu ol. bundan bir kaç yil sonra hayatinda önemi olmayacak insanlar icin üzulmeye değmez

• Bende aynıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...