Kızlar, bu durumda hangi olgunlukda yaklaşırdınnız genel bir yorum, nasıl bir yaklaşım tutum sergilerdiniz?

Eşinizin deniz yolculuğuna çıkacağını düşünün uzun dönemde, sizde küçük bir ricada bulunuyor basit; saçlarınızdan bir tutaam kesip vermenizi istese, hangi olgunlukda yaklaşır tepkiniz ne olurdu bu durumda?

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım saçlarımı kes derim

0|0
    0|0
    • Saçlarımı kes derim derken?

• Belimde saçlarım

• Ona rağmen kesmesini istiyorsun, ilginç. Bir kızın saçlarından vazgeçmesi özelliklede kötü olur vs kıyamam gibi kesemez düşüncesine girmeden sevgilisine emanet etmesi saçlarını ve kesmesini istemesi.

Kızlar Ne Diyor 7

• Al hepsi senin olsun tatli sey derdim..
    Sacin ne onemi var..
    Ben sana kalbimi verirken sordum mu?

0|0
    0|0
    • Bak sen. Büyük sözler. ;)

• Al hepsi senin olsun tatlı şey demek, ha. ;) Hep böyle tutum olarak doğal bir tavır mı sergilersin?

• Bilmem kisiye gore galiba..

• Anormal bakardim bu duruma.

0|0
    0|0
  • Elbette veririm, aynı şekilde ben de giyinip çıkardığı bir bluzunu yıkamadan saklarım. Koku çok önemlidir bence.

0|0
    0|0
    • Yani elbette ki önemli ancak kim bunu ne kadar ve ne derecede önemsiyor. Sonuçda öncelik sevgi ve o bağ.

• Istediği saç olsun ya

0|0
    0|0
  • Verirdim

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda yanında götürmek istiyor kes ver nolcak

0|0
    0|0
    • Tabi ancak malesef ki herkes bir değil mizacen bu nedenle herkesten aynı olgunluğu, düşünceyi veya yaklaşımı bekleyemezzsin bu yüzden sorumuz.

• ya veririrm tabikide

0|0
    0|0
    • Düşüncen peki, altında yatan sebeb sana göre genel tabi? Ne düşünürsün diyelim ya da kısacası bu istek karşısında ve cevabın?

Yükleniyor...