Kızlar, bu durumda hangi olgunlukda yaklaşırdınnız genel bir yorum, nasıl bir yaklaşım tutum sergilerdiniz?

Eşinizin deniz yolculuğuna çıkacağını düşünün uzun dönemde, sizde küçük bir ricada bulunuyor basit; saçlarınızdan bir tutaam kesip vermenizi istese, hangi olgunlukda yaklaşır tepkiniz ne olurdu bu durumda?

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım saçlarımı kes derim

0|0
    0|0
    • Saçlarımı kes derim derken?

• Belimde saçlarım

• Ona rağmen kesmesini istiyorsun, ilginç. Bir kızın saçlarından vazgeçmesi özelliklede kötü olur vs kıyamam gibi kesemez düşüncesine girmeden sevgilisine emanet etmesi saçlarını ve kesmesini istemesi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Al hepsi senin olsun tatli sey derdim..
    Sacin ne onemi var..
    Ben sana kalbimi verirken sordum mu?

0|0
    0|0
    • Bak sen. Büyük sözler. ;)

• Al hepsi senin olsun tatlı şey demek, ha. ;) Hep böyle tutum olarak doğal bir tavır mı sergilersin?

• Bilmem kisiye gore galiba..

• Anormal bakardim bu duruma.

0|0
    0|0
  • Elbette veririm, aynı şekilde ben de giyinip çıkardığı bir bluzunu yıkamadan saklarım. Koku çok önemlidir bence.

0|0
    0|0
    • Yani elbette ki önemli ancak kim bunu ne kadar ve ne derecede önemsiyor. Sonuçda öncelik sevgi ve o bağ.

• Istediği saç olsun ya

0|0
    0|0
  • Verirdim

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda yanında götürmek istiyor kes ver nolcak

0|0
    0|0
    • Tabi ancak malesef ki herkes bir değil mizacen bu nedenle herkesten aynı olgunluğu, düşünceyi veya yaklaşımı bekleyemezzsin bu yüzden sorumuz.

• ya veririrm tabikide

0|0
    0|0
    • Düşüncen peki, altında yatan sebeb sana göre genel tabi? Ne düşünürsün diyelim ya da kısacası bu istek karşısında ve cevabın?

Yükleniyor...