Az yediği halde zayıflayamayanların, çok yediği halde aynı kalanlara söylemek istedikleri nelerdir?

Az yediği halde zayıflayamayanların,çok yediği halde aynı kalanlara söylemek istedikleri nelerdir?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden bende öyleydim. 35 yaşımı geçene kadar 78-79 kiloyu geçtiğimi bilmem. tabi boyum uzun benim 185-186 gibiyim. Sonra ne oldu bilmiyorum birden bire kilo almaya başladım. yemeden kilo almaya başladım. Demekki bazı şeyler değişebiliyor insan bünyesinde. Sekseni geçtim doksanlara kadar yaklaştım. Artık dikkate diyorum kendime yediğime içtiğimde, gençlikte vücut hareketliyken yakıyorduk bir şekilde vücuttan atılıyordu. bir yaşı geçtikten sonra dikkat etmek lazım. Şimdi 85 kiloyu korumaya çalışıyorum. 85 ideal aslında ama, altına düştüğümdede bazı sıkıntılar başgösteriyor. İdeal kilo aslında sağlıklı olduğumuz kilodur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kotu durum;)

0|0
    0|0
  • Bize de söylesinler nasil oluyor o is😊

0|0
    0|0
  • Sizden nefret ediyorum 😕😕

0|0
    0|0
  • çok yemiyorum ve zayıfım

0|0
    0|0
  • Evet, dinliyorum. Yalnız acımasız olmayın. Valla bu da çok hoş bir durum değil. :/

0|0
    0|0
  • hepsi bacım

0|0
    0|0
  • Yıllardır 1 gram bile veremedim

0|0
    0|0
  • varsa yedek metabolizman alırım😗😚

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• az yiyerek kio verilmez, çok yiyerek kilo alınmaz. yediğinize dikkat edip hareket alanınızı geniş tutun. isterseniz dünyayı yiyin bişey olmaz. :/

0|0
    0|0
  • yiyişine baglı

0|0
    0|0
Yükleniyor...