Arkadaşlar bir Müslüman ırkçı olamaz mı?

Namazlarımı kılarım günde elimden geldiğince kur'an okurum zina yapmam içki içmem harama bakmam ve yaklaşmam. Tek günahım ırkçılık. Şimdi zina yapan içki içen kısacası her türkü haltı yiyen ümmetçiler benden daha mı Müslüman? Konyada okurken cumaya giderken bile kızların arkasına bakıp laf atan ümmetçi arkadaşlarım vardı. Bunlar her türlü haltı yerdi ama ırkçı değillerdi. Bunlar şimdi benden daha mı Müslüman? Büyük günahları işlerken Müslüman olduğunuz aklınıza gelmiyor da söz konusu ırkçılık olduğunda mı geliyor?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet dinimizce günah irkcilik yapmak kardes bende irkciYim dinime bagliyim

0|0
    0|0
    • zinadan daha günah değildir en azından. Bu ümmetçilerin bana Müslümanlık taslamasına ayar oluyorum.

• aynen 5 vakit namaz kilarlar camiye giderler ama her halti yerler

• Bunların çoğu namaz da kılmıyor ki ama ümmetçiler işte.

Kızlar Ne Diyor 3

• Niye kendini kiyasliyorsun başkaların günahıyla? Kimin kimden daha iyi Müslüman olduğunu kimse ölçemez. Kimse de doğarken ırkını seçemiyor, bilirsin ki...

0|0
    0|0
    • Kıyaslarım çünkü bütün büyük günahları işlemişler yemedikleri halt kalmamış ama bana Müslüman ırkçı olmaz diyorlar. Ümmetçilerin geneli böyle. Bu sebepten bu kişiler bana Müslümanlık taslayamaz. Benim tek günahım ırkçılık.

• Tek günahın ırkçılık mı? Keşke öyle olabilse.. :) kimse kimseye Müslümanlik da taslamamali. Sadece Müslümanlar değil butun insanlar ırkçı olmamalı dimi?

• Kimse kimseye Müslümanlık taslamamalı doğru diyorsun ama bunu tekfirci ümmetçilere söylesen daha iyi olur aslında. Diğer insanları bilmem de Türksen Irkçı olmak zorundasın başka yolu yok

• vuhuu bende ırkçıyım kürdüm senden ve senin gibi ırkçılardan miğdem bulanıyo sizin gibilere karşı bende ırkçıyım senin gibilerin kökünü kurutmak lazımki feraha ersin millet pilsik umarım birgün aslında kürt olduğunu öğrenirsin ihahhahahah

0|0
    0|0
    • Senin gibi köpeklerin duası kabul olsa gökten her gün kemik yağardı ak kürdü :)

• Kürtler senin a**nanı miiksin

• Ananı buz gibi diyarbakır ayazında zike zike ısıtırım şimdi hadi oradan git ilgiyi tokmakçında ara, ak 3 harflisi

• islimayitein olduğu yerde ırkçılık olmaz ama yapıyoruz istemeden

0|0
    0|0
    • İslamiyette zina içki haram olur diyorsun yani? ırkçılık mı yoksa bunlar mı daha büyük günah?

• pkklı kürtler
      her kürt aynı değil

• %80İ pkklı uyanın gafletten artık

Erkekler Ne Diyor 3

• Olamaz.

0|0
    0|0
    • Bal gibi de olur. Nasıl bir müslüman zina yapıyorsa içki içiyorsa karıya kıza bakıyor laf atıyorsa ırkçı da olur. benim günahım da ırkçılık olsun

• ırkçılık kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ırkçı?

0|0
    0|0
    • Irkçılığın nasılı mı olur? kürtlerden araplardan yahudilerden ermenilerden nefret ediyorum işte diğer bazı ırklardan da

• Doğru seçimler...
      Sadece biri mi hepsi mi manasında sordum...

Yükleniyor...