Kapat

Sirf bu soru için 1 ay sonra ilk defa ks ye girdim ! ?

30 gune yakindir girmedigim ks ye sirf bunu sormak icin girdim,
metrobus koprulerindeki ENGELLİ ve COK YAŞLİ insanlarin kullanimina sunulmus asansorlere eli ayagi tutan turp gibi insanlarin sisko sisko kadinlarin colugun cocugun kulakliklarini takmis transa gecmis beynini tuvalette yanlislikla siçmiş tipte insanlarin binmesine benim gibi sinir olan varmi? Ulan hicmi utanmiyorsun orda engelliler bekliyor yaslilar bekliyor firt diye asansore daliyorsun, 2 adim cikamiyorsan evden cikma git evinde gotunu yayip yat. Nefret ediyorum gecen 3 4 genci oyle bir bozdumki yerin dibine girdiler insallah bidaha yapmazlar. Buna sinir olan var mı benim gibi gorusleriniz neler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende hamileyim geçen metroya bindim beyaz koltuklara adamlar oturmuş hamile olduğum çok belli değil zaten daha 4 aylık ama ayakta zor duruyorum en zor dönemlerdeyim bütün dengem bozuk gidip adamlara soracaktım kaç aylık diye

0|0
    0|0
    • Ya hamilelik ne demek ! Hanimefendi bir metrobuste, otobustr benim 70 yasindaki dedem 25 li yaslardaki kiza yer verdi gecen gun dedemle gurur duuydum. Bir toplu tasima aracinda o koltuklarin hepsinde bir bayan oturmali. 1 kere oturdum metrobuste kendim oda sevgilim yanimda diye utana utana oturdum. Ayakta gidiyorum. Köşe olsun benim icin oturmaktan daha rahat. VİCDANİM rahat. Yazik yeni insanlara yazik gercekten Allah yardimcimiz olsun yaslaninca napicagimizi hic bilmiyorum

• Herkes senin gibi olsa

• Cocuk egitimi cok onemli kesinlikle is anne ve babalarda bitiyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Bencede haklısın

0|0
    0|0
  • Asansorde oncelikler vardir yaslilar hamileler engelliler bundan sonrada insan isareti vardir yani once bunlara oncelik verilmelidir madem asansore siz binmiyorsunuz nerden biliyorsunuz? Asansoru herkes kullanabilir yorgundur sizi baglamaz oncelik verme konusunda kibarca uyarabilirsiniz bunun disinda kimseyi asagilayamazsiniz

0|0
    0|0
    • Valla kopek gibi masallah gencler 15 16 yasinda kahkaha ata ata engellilerin onunde yer beklliyorsa asagilarim ! Benim kendi asansor fobim var kendim yuzssuz olsam binmeye yeltensem yine binemem 15 kat yuruyerek cikiyorum. Yasli insalara hamile kadinlara ve engellilere ayrilmis asansore jilet gibi giyinmis 25 30 yasinda genc delikanli binince ben asagilarim hanimefendi. Hepsini asagilarim cunku aşagilik insanlar.

• Auhaayhahahahahahahha heijan seni :D

• Bende aynıyım

0|0
    0|0
  • senin gibi biri beni yolda o şekilde bozsun bakalım bak ne oluyor

0|0
    0|0
    • Cok karsilasmak isterim:) insallah karsilasiriz bir gun, cok merak ettim bakalim neler oluyor.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Ben de çok sinir oluyorum ama onlarda beyin engeli var demek ki diyorum napim

0|0
    0|0
    • Bende oyle diyordum az once haberlerde gordum asansorde kalmislar, sira var yine engelli sirada yer vermiyorlar dayinin savunmasi " e o engelli benimde torunlarim var " torunu bebek degil yanlis anlasilmasin tosun gibi masallah 12 13 yasinda erkek cocugu he.

• Merdiven calismasa yine iyi yuruyen merdivende calisiyor ama pasam gotu eriyecek diye 2 adim atamiyor cildiriyorum

• Malesef belki birgün bilinclenirler

• haklısın hocam

0|0
    0|0
Yükleniyor...