Toplumda genel bir saflık mı , aptallık mı , uçkuruna sahip olamama hastalığı mı vardır?

Klasik bir çarşamba günü,
kahvaltımı yaptım televizyon da 3-5 kanal gezip dünya gündemini takip ediyordum..
şu saçma sapan program ATV de müge anlı mı nedir ona denk geldim..
bir eleman başvuru yapmış dolandırıldım diye adam 65 yaşında 100 bin TL kaptırmış 50 bin TL nakit kalanı 50 bin ise borç alınıp o şekilde teslim etmiş..
yarım saat için dolandırılan sayısı artıp 400 bin TL gibi ciddi bir paralara çıktı durum.. daha kaç tane var ALLAH bilir..

toplumda bir sıkıntı var ben dolandıranları kesinlikle suçlamıyorum insanların yeteneği var kanı kaynıyor..
fakat bu dolandırılan kesim nedense hep aynı özellikleri hitap ediyor..

kırsal kesim cahil kesim zevklerinin kurbanı mı artık siz nasıl değerlendirmek isterseniz...

16 eylülde tanışıp 17 eylül gecesi kadın 35 TL çarpıp 18 eylül sabahı kadın kayıplara karışıyor..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dolandırılan mağdurlara pekçok kez haberlerde denk geldim savcı, emniyet müdüründen tut emeklisine kadar çok var mlsf. Senin bunlardan haberin olmadığını sanıyorum ki Şu an ekrandakilere cahil kesim kırsal kesim diye ezip kendince hakaret etmeye çalışıyosun. Âdi dolandırıcı pislik insanlar! karşısındakinin yaşına durumuna bakmadan yürütüyorlar işlerini birşekilde.. Ama dolandırıcılara bakış açın ve yorumunu ilginç buldum.

0|0
    0|0
    • medyada bu kadar olaylara insanlar şahit olurken aynı hatayı yapabiliyorlarsa ben bunu mantıklı bulmam ve bir insan bir hatayı yapar eğer tekrar ederse o insan kendini artık oturup bir düşünmesi lazım..

• Acı bir durum tekrar edilmesi daha acı fakat hakaret etme yetisi bize düşmez yani hakaretlerini itici buldum

• Çok doğru yazmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...