Araba kullananlar, sizde bunu yaptınız mı?

Bende özellikle ilk araba kullandığım dönemlerde çok olmuştur. Böyle arabayla bilmediğim bir yere giderken, kaybolduğumu düşünüp müziğin sesini kısardım hep. Şimdide nadiren de olsa gitmediğim bir yere gittiğimde aa buradan mı dönecektim demeden önce kıstığım oluyor. Garip bir refleks cidden, sizde de var mı veya eskiden böyle bir şey yaşadınız mı?

Güncellemeler:
Güncel!
Güncel

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Var sesi kıstığımda yolu bulabiliyorum :D Aslında o biraz sinirlenmenin verdiği psikoloji sinirleniyorsun ve ekstra gürültü seni iki kat sinirlendiriyor :) ama genelde sesi kıstığında doğru yoluda bulduğum gerçeğini değiştirmiyor garip bir durum. Bu biraz durakta otobüs beklerken otobüsün gelmesi için sigara yakmama benzerdi :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arabada müzigin sesini kisarak yola konsantre etmekten bahsediyorsun herhalde ve evet cok yapardim hatta simdi bile bazen yapiyorum 😊

0|1
    0|0
    • O konsantre olayı da var tabi ama benim asıl dediğim o değildi :) Fakat bu da kategoriye girer :D

• Ama o anlama geliyor sesini kisinca daha da konsantre ediyormussun oluyor 😉

• yok ben orta seviyede dinlerim hep muziği polis gordummu tırsma oluyor ama ehlıyetım oldugu aklıma gelınce pis pis sırıtarak gecıyorum polislere bakarak asdfasdfasfd

1|1
    0|0
    • :D Dün sıkışık bir kavşağa polis gelmiş trafik sıkışıyor diye (Halbuki onlar gelince daha çok sıkışıyor da neyse) orada dönüş yapmak için durdum. Genç mi gördü, beni mi beğenmedi anlamadım bakıp bakıp durdu Polis. Bende ona bakıp durdum ama ilk bakışında direk aklıma ya ehliyetim yanımda mı acaba dedim :D Sonra yanımda olduğunu farkedince rahatladım tabi bende atarlandım :D

• o rahatlama başka bişeyde yok ya :D

• Aynen :D

• Radyo açıkken 3 kez stop ettim çalıştıramadım arabayı :D kapatınca çalıştı :D

0|1
    0|0
  • bir gün artık

0|1
    0|0
  • yooo :D sen panik ataksın

0|0
    0|0
    • Yok be panik atağım :D Bu duruma sahip çok insan vardır diye düşünmüştüm bak yazıyorlar :D Benim çok nadiren oluyor artık dediğim gibi, yola hakim olmakla alakalıydı sanırım :)

• Yaptım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• var bendede ole bısı kanks :D

0|1
    0|0
  • Bende genelde ses kisik olur. Ses acik oldugunda motor sesini duymayinca sanki disardan video izliyormusumda arabanin sesini sifirlamisim muzugi sonuna kadr acmisim gibi hissediyorum :)

0|1
    0|0
  • Yok uğraşmam onla 😀

0|1
    0|0
Yükleniyor...