Görümceler hep kötümü?

Bir görümcem var. Ego diğer aadı. Haatasızıdr hep. Hep haklıdır ve pohpohlanmıstır hayatında. Beni baştan beri sevmedi. Çünkü pohpohşamadım hiç. Kendi kardeşını bile kıskanan tehlikeli bir kıskançlı var. Gel görki ailesi beni cok severdi. Ama naptı netti hep bana hak verenler birdwn bana düşman oldj. eşim beni korudu die ben kötü gelin oldum. Halbukı herseye susmustum. Ve bana hakaret ettiiler. Küfür. Bunu kimse kaldıramaz şimfi bana kimse ama buyukler demesin. Saygıya saygı olur bende sildim. Ama benden önce eşim sildi. Adlarını andırmıyor. Ve seneler geçti kini bitmwdi. Onun hazmedemediği evlat ayrımı yapmaları. Neyse şimdi konuşmak istiyolar. Ama planvılardır bunlar. Plan yapnadan duramazlar. Ogullarını geri kazanıp beni kataküllü ile uzaklastırmasınlar.

Güncellemeler:
Sadece değil veya öyle demeyib ark bir sorun paylaştık onun ustunden değerlendirin
Magdur ezilmiş gelin yok mu ya hiç aranızda

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benimki bizi ayırmaya çalışıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Değil..

0|0
    0|0
  • bence sende dikkatli davran bütün görümceler adına konuşmak saçma ama bazıları çürük işte ne yaparsın

0|0
    0|0
    • Dikkatli davran derken? Mesela

• Olur da eşinin ailesi ile arası düzelirse Anlattığına göre görüm cen baya fitne fücur bir şey onunla aranı düzeltemez sen de iyi davran yani bu tarz sorunlar evliliği de sıkıcı bir durum sorunlu bir evlilik haline getiriyor her problemi de eşine anlatma yani demem o ki aileyi tınlama bırak ne derse desinler gereken yerde ağırlığını koyarak konuş tabi

• böyleleri garip yıllarca kin besleyebilirler düşman gibi de davranabilirler sen eşini mutlu etmeye bak

Yükleniyor...