Derdimi danışabileceğim biri?

Arkadaşlar problemimi anlatıp beni dinleyecek ve azda olsa yardımcı olabilecek biri var mı? Bende aynı şekilde sizin probleminiz varsa çözüm bulmaya çalışırım. Bunu yapmak istememdeki sebep acaba doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum diye kararsız kalmam ve genelde loser takıldığım için pek arkadaşımın olmaması. Eğer konuşmak isterseniz yoruma yazın ben mesaj atarım. Şimdiden teşekkür ederim. Fakat rica ederim ciddi olanlar yorum atsın.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• problem nedir bilgim var mı bilmiyorum ama elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım

1|0
    0|0
    • Tüh ya mesaj atamıyorum en az 2 xper falan diyor :D

• çok özel değilse buradan yazabilirsin , sende gizlisin bizde sana ulaşamayız

• pek burdan yazabileceğimi sanmıyorum takip isteği gönderiyorum şimdi pp de yavuz çetin var

En İyi Kız Görüşü

• elimden geldiğince yardımcı olabilirim çoğu konuda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İstersen atabilirsin bana mesaj farketmez yıllardır edindiğim tecrubelerime dayanarak yardımcı olurum

1|0
    0|0
    • sağolasın takip isteği atıyorum pp de yavuz abi var

• yardımcı olmak isterim dert ne ki

1|0
    0|0
  • Tabiki danışabililirsin bilgili olduğum bir konuysa yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • Gelirler şimdi

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin problemini çözemez. Çok derdin varsa kendine anlat. Birilerine sırrını açmak zorunda değilsin. Herkese her şeyini konuşmadığın sürece daha dik, daha güçlü olursun!

0|0
    0|0
    • sır değil bu, akıl danışmak gibi bişey. Zaten kafamda var bu sorun uzun süredir orta noktayı bulamadım o yüzden birde başkalarını dinleyeyim dedim. Kararı yine verecek olan benim.

• Elimizden geldiği kadar, yol gösteririz, yardımcı oluruz, yeğen

0|0
    0|0
  • aşk konusunda yardımcı olabilirim diğer konular beni aşıyor .

0|0
    0|0
    • o tarz gibi yani karışık bir durum

• mesaj atamıyomussun : DD ahaha gizliden cıkmalısın

• yok önemli değil :D

• buraya soru olarak problemını yazabılırsın , farklı yardımcı cevaplar gelecektır

0|0
    0|0
    • oda doğruda pek cesaret edemedim...

• Merhabalar ben Zor günler gecirdigimde yanımda biri olsun isterim hep, bu yüzden ihtiyacı olan birinin yanında olmayı borc bilirim tabikide konusabiliriz yazabilirsin bana :)

0|0
    0|0
  • Dinliyorum. Ama ya ben senden dertliysem sonra mızıkçılık yapma. Dilediğin zaman yazabilirsin.

0|0
    0|0
    • çok sağol takiplik atıyorum şimdi

• Buyrun

0|0
    0|0
  • Selam dinleyebilirim

0|0
    0|0
  • Olabilir konusrz

0|0
    0|0