Bu ülkede erkeğe değer veriliyormu?

Kadına değer verilmiyor peki erkeğe değer veriliyor mu? Erkeklerin kadınlardan daha degersiz olduğunu düşünüyorum..

1|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kadin erkek esit olsun diye diye her iki taraf dogal hislerini kaybetti iki taraf birbirinin degerini bilmiyor malesef bunu genelleme olarak soyledim

0|1
    0|0
    • Doğru diyorsun :)

• Orasi tabi oyle ama sen erkeklerin daha degersiz oldugunu dusunuyorum yazmissin ya seni üzen oldu sandim 😊 Sen hak etme uzulmeyi tamam mi ☺️😂

• Teşekkür ederim senide kimse üzmesin :) kimse üzülmesin :)

En İyi Erkek Görüşü

• -3-5 tane kadın cinayeti ya da tecavüzü oluyor sanki tüm erkek milleti toplanıp suçu grup olarak yapmışız gibi tepki alıyoruz.
    -ben şimdiye kadar eşinden/sevgilisinden/annesinden vb. kız olan birisinden çiçek alan hiçbir erkek görmedim.
    -8 Mart Dünya Kadınlar günü tüm erkek milleti kutladı bu günü. ama biz erkekler olarak 19 kasım gününün erkekler günü olduğunu bile bilmiyoruz. bunu bende şimdi araştırdım evet erkekler günü varmış. o kadar az kutlandı ki bunu neredeyse hiçbir erkek ve kadın bilmiyor. çünki "ERKEKLERE DEĞER VERİLMİYOR." ben bir defa bile 19 Kasım Dünya erkekler gününü kutlayan kadın görmedim.
    -Bir erkek bir kadını aldatsın tüm erkekler "aldatır" diye genelleme yapılıyor. bunu erkekler bile benimsemiş durumda ki o benimseyen erkeklerinde ya karakterinden şüphe ederim ya da salağın tekidir diye düşünürüm. ama bir kadın aldatsın hiçbir zaman kadınlar aldatır diye genelleme yapıldığını görmedim. kadınlar çok az aldatır diyenler içinse şunu söyliyim. o aldatanlar öyle şeref yoksunu ki aldattığını sakladığı için hiç aldatmadığı sanılıyor. hatta o aldatanlar öyle yalanlar atıyor ki kendisi bile aldatmadığına inanacak nedereyse. üstelik bu "KS" de eşimi aldattım diyen erkekten çok eşimi aldattım diyen "kadın"a rastladım.
    -Erkekler eğer çalışmasın bir işi/mesleği/diploması olmasın neredeyse evlenmesi imkansız. ama kadınlar ilkokul terk bile olsa kendisi istemedikçe asla evde kalmaz. Evde kaldım diyen kadınlara bakıyorumda evde kalmalarının sebebi çok basit. gözleri o kadar yüksekteki asla kendisinin seviyesinde bir erkekle evlenmez. evlenir ama ne zaman evlenir? evlenme çağı çoktan geçip artık evde kaldın sen denildiği zaman.
    -Erkekler "ABAZA"dır diye bir önyargı var. ama nedense bu "KS" de bile erkeklerden çok kadınların "ABAZA" olduğu kanısına vardım. Hatta bir test yaptım ki doğruluğuda kanıtlanmış oldu.
    -Erkekler kendinden küçük bir kızla ilişki yaşamak isteseler adı "SÜBYANCI" oluyor. aynısını kadın yapınca adı sadece arzu oluyor.

1|2
    0|0
    • Güzel görüşün için teşekkürler çok güzel yazmışsın :)

• Bence yaz bu Hakkı'nda :)?

• www.kizlarsoruyor.com/.../a53471-kadinlarin-erkekler-hakkinda-cevabini-merak-ettigi-sorular

böyle erkekleri aşşağılayan bencelerin çok muhterem "KS" moderatörleri tarafından kaldırılmayı geçtim üstüne üstlük "SÜPER BENCE" seçildiği bir sitede böyle bir bence yazsam ne olur yazmasam ne olur? Moderatörler bile erkekleri aşşağılıyorken normal kadınlar neler der kim bilir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak bakalım tecavüz edilip vahşice öldürülen kaç erkek var? Otobüste kadın mı daha çok taciz ediliyor erkek mi? Sırf boşanmak istediği için karısı tarafından öldürülen kaç erkek var? Giydiği bir kiyafet yüzünden kadınlar tarafından hakarete maruz kalan kaç erkek var? Sokakta rahatsız edici bakışlar yüzünden yürüyemeyen kaç erkek var? Erkek çocuğu olmadığı için kapıya koyulan kaç erkek var? Kuma olarak evlenen kaç erkek var?

Evet belki erkekler de hakkettiği değeri görmüyor olabilir ama bence kadın daha fazla eziliyor, değersiz görülüyor.

1|1
    0|0
    • kadına şiddet erkeklere göre çok fazla haklısın sarı prenses
      Söyle birsey daha var erkeklerede çok yapılıyor taciz kadınından siddet gibi seyler onlardan hiç bahsedilmiyor mesela :)

• Ben erkeğe yapılmıyor demiyorum aslında ama binde bir. Kadına ise sürekli yapılıyor. İnan daha verebileceğim örnek çok. Bu yüzden kadın ölümleri aşırı fazla 😕

• Evet fazla eskiden dahada fazlaydı şimdi azaldı diye düşünüyorum eskiden kimse nerde ne olduğunu bilmiyordu şimdi sosyal medya var ne olay olursa anında duyuluyor

• Tabi veriliyor
    İki takım elbise giyip başını önüne eğdin mi karını öldürsen bile indirim alıyorsun. Daha nasıl değer verilsin

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Kendi cevrem icin demiyoru ama Ulke geneline baktigimizda, nekadar da olsa, Yine 1-0 ondesiniz erkekler olarak !

0|1
    0|0
  • Evet evet hayir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arada sırada Başkan.

0|1
    0|0
  • okuyana da okumayana da doğru söyleyene de bişeye değer verilmiyor :)

0|1
    0|0
  • valla çok güzel yere parmak bastın..

0|2
    0|0
  • Yakışıklı erkeğe değer veriluor :D

0|0
    0|0
  • Verilmiyor

0|0
    0|0
  • Doğru diyorsun