Ayrımcılık yapmayın artık?

Kürt Türk ayrımı yapmayın artık ne olur, Ben Kürdüm ve Türklere karşı cephe almadım alamam da aynı kandan değil miyiz hepimiz, hepimiz aynı şekilde yaratılmadık mı.
Bunu paylaşmamın sebebi şu; "çoğunlukla Kürtlerden nefret ediyorum" paylaşımlarını görmekten dolayı.. 😞😔?

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın kardeşim Türk Kürt kardeştir. Ama insanlar o kadar ırkçı bir kişiliğe sahip olmuş ki bunu göremiyorlar. At gözlükleriyle bakıyorlar ve göremiyorlar. Ben Türküm ama her zaman Kürtlerin yanında olurum, olacağım. Yalnız değilsiniz. Ezilenin yanındayız her zaman.

1|0
    0|0
    • Keşke herkes senin gibi düşünebilse yalnız olmadığımı bilmek çok güzel

Erkekler Ne Diyor 20

• Kusura bakma kisisel algılama ama Kürtler bence ölmeli daha iyi bir dünya icin , cunku kürtlerin oldugu yerde ben hic huzur oldugunu gormedim devamli bjr pislik pesindesiniz devamli insanlara tehtit eder huzursuzluk verir kötülük yapiyorsunuz hadi bunlari gectim doguda Hendek kazarken sesiniz cikmiyor evler delikler acilirken sehir merkezine bomba yerlestrilirken kimse polisi arayipta boyle boyle demiyor neymiş tehtit ediliyormus geciceksin o ayakları askere tek bir telefon yeter , soykirim yapilmali sizlere çünkü inanin sizin oldugunuz yerde huzur diye bir sey yok doguya resmen insanlar giderken gitme bisey olur sozlerini duyuyorum hele Diyarbakır resmen adamlar sen hangi partiye oy veriyosun diye yolumu cevirip sordular akp deyince boyle tip tip bakislar vs. Sen batiya gitsen kimse size boyle yapmaz

0|2
    0|0
    • Valla ben batı da yaşadım daha doğrusu yaşayamadım kürdüm diye Allahın selamını bile almıyorlar

• @blackwhite11 hayy sen çok yaşa yaa 😊

• Sen olayı yanlış anlamışsın gerici ! Her insan bir değildir. Artık mezhep din dil ırk felsefi düşünce gibi şeylerden insanları bir kılıfa sokmayın inan bana Tanrı mükemmeldir. Ve insanları beyaz siyah veyahut türk kürt diye ayırmaz. Son olarak hatta ve hatta insanların cinsel yönelimlerine bile bir şey deme hakkın yok senin ! Birde hukuk okuyorsun adalet mi şimdi bu? @namazvedua038 Çok teşekkür ederim doğruya doğru yanlışa yanlış derim ;) @NuTam

• İşin siyasi boyutunu geçiyorum. Sosyal hayatta ayrımcılığı Kürtler daha çok yapıyor.

1|2
    0|0
  • Yapmıyorum ben

1|1
    0|0
  • sen ayrımcılık yapmıyorsan eğer sorun yok. ayrımcılık yapanları görmezden gel ve muhattap olma. kafana da takma.

1|1
    0|0
  • insanların kendi ırklarını üstün görmesinden ben de acayip sıkıldım. kimsenin kimseden üstün olmadığını ne zaman anlayacağız?

1|1
    0|0
  • kardeşi kardeşe vurduruyolar bu çok kötü ama gerçek..
    biliyosun dimi Şu an herkes menfaat peşinde ve sonunda menfaat düşünmeden ülkesinin arkasında olanlar kazancak

1|0
    0|0
  • İzmir den bir genc memur olarak şırnak a atandığında ailesi her gün diken üstünde uyanıyorsa şırnaktan bir genç izmire okumaya geldiğinde ailesi korkması hiç bir sorun yoksa bu söylemlerin birazda haklılık payı vardır. şırnak a bir amasyalıöğretmen olarak atandığında burdan defolup gideceksin diye tehditler alıyorsa ve denizli merkez de yıllardır büfe işleten kişi kürt olduğu halde rahat rahat yasıyorsa bu sorunu ve ayrım yapanı başka yerde arayacaksın.

1|4
    0|0
  • aynen ya herkesin karıştırdığı bir durum var türkiyenin kürt sorunu yok terör sorunu vardır ve terör bir kürt ordusu değil dış tehdit dir...

1|0
    0|0
  • Görmezden gel onun bunun çocuklarını

1|0
    0|0
  • bizim türklerle de çerkezlerle de kürtlerle de bir sıkıntımız yok..
    insan olan ile olamayan durumu bu..
    gerisi boş..

0|1
    0|0
    • Aynı düşüncedeyim bende ama böyle düşünmeyen o kadar çok insan var ki o yazılanları görünce çok kötü oluyorum 😔

• ayrımcılık yapmıyorum zaten ama sen zafer işareti yapmışsın hayırdır? aklıma kürdistan sloganları atılırken yapılan zafer işaretleri geldi

http://i.hizliresim.com/Ykky0E.jpg

0|0
    0|0
  • Keşke tüm kürtler senin gibi düşünse, ancak ayrımcılığı kürtler çok daha fazla yapıyor haberin olsun

0|4
    0|0
    • Herkes bir değil eğer öyle düşünürsen herkes senin gözünde eşit sayılır 😔

• Kötü bir olay yaşamışsınız ama hepsi öyle değil 5 parmağı n beşi bile bir değil herkesin iyisi veya kötüsü vardır ama genelleme yapmak doğru mudur sence?

• Genelleme yapmış olsaydım 17 yıldır kardeşim demezdim evine gitmezdim evime giremezdi. demek istediğim şu eğer kürtler ayrımcılık yapmasa bu iş bu boyutlara varmaz.

• askerimize polisimize kurşun sıktığınız sürece ekemek yediğiniz kaba zıçtığınız sürece bu nefret artarak devam edecek.

0|2
    0|0
  • Ben insanları iyi ve kötü olarak ikiye ayırırım. İnsanların dinleri dilleri beni ilgilendirmez. Ancak şundan adın gibi emin ol ayrımcılığın büyüğünü Kürtler yapıyor. Türkler sırf Kürt olduğu için kendi memleketlerine sığınan kimseyi öldürmemiştir, ancak Kürtler sırf Türk oldukları için çok öğretmen, doktor, işçi öldürmüşlerdir. Eğer isterseniz yakın tarihten delilli 3-5 örnekte sayabilirim.

0|0
    0|0
  • Kürtlerden nefret etme! Türk'lerden de etme.

PKK, ülkücü, milliyetçi, ışıd, sağcı, solcu.. Bunlardan nefret et.

0|1
    0|0
  • Ben insana önem veririm. Ama ülkeye ihanet eden adilere değil.
    Her kürt öyle değil tabiki Ama çoğunlukta
    Bu ülkeden ekmek yiyip vergi ödemeyip ihanet ediyor büyük bir kısım.
    Ama ülkemi bayrağımı, 'Bu ülke de bayrak da hepimizin', seviyorsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Yapmadım hic

0|0
    0|0
  • Sizinkilere söyle dağdan insinler ayrım yapmayı bırakalım :)

0|0
    0|0
  • şahsen ben yapmıyorum" ben kürdüm" dienler oluyo genlde

0|0
    0|0
  • ayım yapmayın diyon pkk işareti yapmışın hayırdır sana bastard

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapmıyorum, yapanlarıda kınıyorum.

1|0
    0|0
  • 👏👏👏👏 haklisin tatlim boyle diyenlerin hafasinda bsy var zaten. Onlar kimki boyle bsy diyorlar. Bu vatan hepimizin.
    Ayrimcilik yapan insanlardan nefret ederim

1|0
    0|0
  • Türkler yapmıyor ama kürtler artık Türkiyeyi bölme hayalinden vazgeçsin yoksa hepinizi bu topraklara gömeceğimiz günler uzak değil bilginiz olsun...

0|1
    0|0
    • Neyin ne olacağı belli olmaz herkesin yarına çıkıp çıkmayacağı bile meçhul

• Irkçı insanlar beyin yerine başka bir şey taşıyor herhalde. Azıcık aklı olan bilir tüm ırkların insan olduğunu.

0|0
    0|0
  • Kürtleri degilde pkk lileri ayırıyorum

1|3
    0|0
Yükleniyor...