Paranın hayatınızdaki yeri nedir?

Olması İçin caba gösterdiniz mi? Nelerden vazgeçtiniz kazanmak için?

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 17

• Para herşey
    Dükkana mal almam lazım :)

0|1
    0|0
  • Para huzur verir bana

0|1
    0|0
  • hayatımın tam merkezinde yer alıyor para

0|1
    0|0
  • Çokta çabalamadım ama buldu bir şekilde

0|1
    0|0
  • uğruna diploma aldıran, ama diploma almayanların daha kolay sahip oldukları şeyden ibarettir

0|2
    0|0
    • Güzel yorum :)

• iş ticarette bitiyor diploma yalan burun kıvırdığın işlerden aylık 10-15 bin kazananlar var sende ay sonu gelsin de sabit 2000 lira maaşı bekle koyuyor insana :)

• Paranın hayatımdaki yeri, paranın hayatımda yeri yok fatal error

0|1
    0|0
  • Hiç önemi yok

0|1
    0|0
  • Para insanın yaşaması için olmazsa olmazdır. Para olmayınca hiçbir şeyin olmaz.

0|1
    0|0
  • Elimin kiri

0|1
    0|0
  • Olmazsa olmaz

0|1
    0|0
  • parayla neler yaparsın

0|1
    0|0
  • sadece güç, güçsüzlerde gayet yaşar ve mutlu olabilir.

0|1
    0|0
  • Genelde benim paranın hayatında rolüm var gibi. Bir yerden alıp bir yere veriyorum, ulaştırma işlerini hallediyorum onun😄

0|0
    0|0
  • Hic umrumda degil

0|0
    0|0
  • Onemli yani

0|0
    0|0
  • cok onemli

0|0
    0|0
  • Para benim için en üste. Bunuda açık yüreklilikle diyorum. Ama gizliden yazıyorum onun da nedeni büyük ihtimal bunu yazdıktan sonra mesaj kutum dolar. Nelerden vaz geçiyorsun diye sorarsan da; zamanımdan vazgeçiyorum, uykumdan vazgeçiyorum, kız arkadaştan vazgeçiyorum... daha bir çok şeyden. Peki sebep nedir diye sorarsan ben hep zengin doğan ve hayatta her istediğini elde edenleri görünce hep zoruma gitti. Niye ben her istediğimi elde edemiyorum dedim hep. Ama yinede Allaha bin şükür durumum kötü değil. Ve Allah nasip de ederse 3 seneye doktor olacam. İşte ozaman da parasızların elinden tutacam Allahın izniyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...