Büyü yaptırılan bir kişiye hiç şahit oldunuz mu?

Büyü yaptırılan bir kişiye hiç şahit oldunuz mu? Bildiğiniz büyü ile ilgili bir olay var mı

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Anneme kuzeni büyü yaptırmış. Evimizin içindeymiş.

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun büyü yaptırdığını

• Ben size birşey sormak istiyorum

• Hoca şu an hayatta değil. Bu olay 20 yıl önce falan oluyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• olmadım.

0|0
    0|0
  • bana yapıldı, Allah'ın her gecesi cinler boğazımı sıkardı rahatsız ederdi, 1 metre boyları var türlü türlü huyları var yahu :D

0|0
    0|0
  • evet şahit oldum...

0|0
    0|0
  • Var evet

0|0
    0|0
  • Bana yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyorum ama ağzım götüme dönecekti bir aralar 😂

0|0
    0|0
  • bir cok kez sahit oldum

0|0
    0|0
  • Bana yapıldı bir iki kez Allah kimseye vermesin

0|0
    0|0
  • Ben olmadim

0|0
    0|0
  • Olmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bir akrabamıza yapmşlar. Kayınvalidesi evlerinin bir odasına yapmş. Çocuklarda kendileri de o odaya her girdklerinde uykuları geliyormuş Kuran vs okuyamıyrlarmş o odada. Bide perdeleri beyaz olmasına rağmen bazı yerleri aşırı sararmış görünümündeydi. Ki aşırı temizlik hastası biridir o perdeleri öyle görmek imknsz gibi bşy. Meğer domuzla ilgili bazı şeyler varmş büyüde onların sürüldüğü yerler o hale gelmiş. :(( hep evlerinde eşiyle kötüdür zaten. 28 ve 25 yaşlarında oğulları, 20 yaşında kızları bile var kaç yıllık insanlar hiç iyi olamadılar ailecek. Ve kayınvalide hala böyle uğraşıyrmuş :(

0|0
    0|0
  • Büyü allah katında çok günah olan birşey. Gerçekten çok iyi büyü yapan insanlar varmış. Allah korkusu olan bir insansanız şayet zaten büyüden ve bu tarz şeylerden uzak durursunuz. Ayrıca büyü yaptıran direkt cehennemlik.

0|0
    0|0
  • Bunlar burda anlatılmaz. Soruyu burda sorma. Böyle bir şüphen varsa gnoxis e yaz.

0|0
    0|0
  • Bizzat bana büyü yapıldı ve çok zor günler geçirdim hala büyü bozuldu mu bilmiyorum ama Allah yapanı da yaptıranı da cennetinden mahrum etsin...

0|0
    0|0
  • Tövbe tövbe Allah uzak etsin oyle seylerden

0|0
    0|0
  • hiç görmedim ama çok ilginç bir konu değil mi merak ederim ama yaptırmam asla :)

0|0
    0|0
  • Ben tasvip etmiyorum böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Hayır bitanem

0|0
    0|0
Yükleniyor...