Sizde zaman zaman böyle hissediyor musunuz?

Sizde zaman zaman böyle hissediyormusunuz?

1|1
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• O an ki duyguma bağlı. İnsan üzülüyor ama yine de

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Cuma namazı çıkışını bekleyen dilenci ablamız son model Android telefonunda Candy Crush oynarkene...
    http://pbs.twimg.com/media/CdRL_iSUsAAA26T.jpg

1|0
    0|0
  • Böyle karakterisizler tanıyorum onun için mahallemdeki yardıma muhtaç ailelere aylık ev alışverişi yapıyorum daha hayırlı oluyor

1|0
    0|0
  • Ben dilencilere para verilmesini doğru bulmuyorum. Zaten dinimizde de hiçbir şekilde yeri yok.

Ayrıca sizin vereceğiniz her kuruş onları yatarak para kazanmaya teşvik eden bir hareket olacaktır. O yüzden kimse vermezse ortalıkça ihtiyaç sahibi olmayan dilenciler yok olacaktır.

İhtiyaç sahibi olan inanın isteyemiyor utanıyor. O yüzden illa yardım edecekseniz etrafınızdaki fakirleri araştırın hiç olmazsa komşularınıza yardım edin. Herkes komşusunu gözetse hiç aç da kalmaz fakir de ;-)

1|0
    0|0
  • kirk senede bir goruyorum dilenci goruncede veriyoz azicik bise

1|0
    0|0
  • Hiç öyle düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • ya insan anlıyor zaten yüzünden bellı oluyor gercekten ıhtyacı olup olmsdığı kac kısıyı dovdum varya affetmem ama ıhtyacı olanlara gercekten verırım para hele bı karı var tokatladım bır gun gıcık bir sesi var inceltiyo bide acındırmak için bı tanede lavuk var onuda dovdum 7 seneden ebri aynı sinema abi dolmuşa bıncem ecen delırdım uland edım 7 senden beri dolmuş alman lazımdı

1|0
    0|0
  • Dilenmek genel olarak duygu sömürüsüdür , en kötü peçete satıyorlar , onu alırım ama yolda oturup para bekleyene vermem

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • hayır öyle düşünmem.

1|0
    0|0
  • güldürdü.

1|0
    0|0
  • Evet panpa

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • Bomboş mu :D Evet :D

1|0
    0|0
  • hissederimm

1|0
    0|0
  • Hiç.

1|0
    0|0
  • O kadar çok sahtekar var ki gerçek ihtiyaç sahibi olan insanları göremiyoruz.

1|0
    0|0
  • Dilencilik aslında meslek değildir ama ülkemizde meslek haline geldi

1|0
    0|0
  • Aynen coguna para vermem cunku para yok

1|0
    0|0
  • Sürekli boyl hissediyordum zaten 😊

1|0
    0|0
  • Bazen düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Her dilenciye para vermem

1|0
    0|0
  • Böyle olayları gördükçe ve de haberlerden izledikçe ister istemez düşünüyoruz.

1|0
    0|0
  • tanıdığım bir dilencinin 5 katlı apartmanı var ya

1|0
    0|0
  • Dilencinin üzerinden 1000 tl çıktı 12-13 bin aylık kazanıyormuş önünede açım diye yazı asmış😡tepki gösterenlerede vermesinler abi ne yalım diyor...

1|0
    0|0
  • ewet oldu oluyor..

1|0
    0|0
  • Cok kezzz

1|0
    0|0
  • ben gözumle sahıt oldum bır dılencının evı arabası olduguna... muhtac ınsanlara yardım etmek guzel ama ben hıc bı zaman köyume gıdıcem yardım edermısın bır lıra verebılırmısın acım dıyenlerı terslerım ısrar ederse döverım bıle

0|0
    0|0
  • ben veremiyorum onlara yahu
    ya camiye ya da çocuklara ya da muhtara sorup mahallede ihtiyaç sahibi olana vermeye çalışıyorum

gerçekten muhtaç olanın dileneceğini de düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Yok ya hep veririm cebimde ki son kuruşa kadar en azından içim rahat oluyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• dilencilere sadce şu yönden para vermiyorum, benim annem 42 babam 52 yaşında, dedem 70 küsür, hala çalışıyorlar. benim annem çalışırkn 30larında bir kadının dilenmesi bana ters geliyor bundan vermiyorum. ama aralarında tandığım bir kaç yaşlı teyze ve amca var bunlar istisna. tabi bir de mendil gibi şeyler satarak geçinenler var onlarda istisna.

1|0
    0|0
  • hayır böyle hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • haberlerde çıkan dilencileri gördükten sonra, böyle düşünmemek mümkün mü ki.

1|0
    0|0
  • Gecen birinden hesap cüzdanı çıktı 62 bin var hesabında :D ben güvenmiyorum artık önceden acıyordum

1|0
    0|0
  • Oyle gerçekten

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Diyorum ne yalan söyliyim

1|0
    0|0
  • evet bende bu dusuncedeyım

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Hayır hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır hissetmiyorum😊

1|0
    0|0
  • Hayır, çok zengin olsalar bile hep üzülürüm. Saflık işte.

1|0
    0|0
  • Bizden zenginler

1|0
    0|0
  • Hiç vermedim vermeyi düşünmüyorum da 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...