Bugün doğumgunum. Ve ben beş para etmez insanlar için ağlıyorum çunku aptalım?

İstediğinizi yazın ama nolur bişeyler yazın iyi değilim iyi değilim bu en güzel yaşımda ben hiç iyi değilim.

Güncellemeler:
Sorun yalnızlık değil kalabalıklarım içinde dostlarım içinde yalnızım çok fazlalar ama... Ya siz ne kadar iyisiniz çok teşekkür ederim mutluluktan ağlattınız teşekkürler kutladığınız için teşekkürler beni mutlu ettiğiniz için
# hayır o ardı ardına soru soran ben değildim kardeşim.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen aptal değilsin sen sadece yalnızsın.!

1|0
    0|0
    • Anlıyorum. ben seni, seni anlayan insanların olmadığını düşünüyorsun. Tam olarak sorunu yazsan sana yardımcı olmaya çalışsam?

• İyiki doğmuşsun...

• sende öyle :) iyi ol ;)

En İyi Kız Görüşü

• Dogumgunun kutlu olsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Doğum günün kutlu olsun neden ağlıyorsun bu özel gününde sevinçten ağlatmaları gerekir seni üzüpte ağlatmak değil.

1|0
    0|0
  • Canımın icisin gözünden akan tek damla yaş için Dünya'yı yakarım. En güzel yaşında mutlu olman icin ne yapayım? Ne istersin?

1|0
    0|0
  • Ne oldu anlat bakalım.

1|0
    0|0
  • Doğum günü kutlu olsun... Takma kafana herşeyi...

1|0
    0|0
  • Peki eline ne geçti böyle yaparak kendine zarar vermekten başka?

1|0
    0|0
  • nice yillara

1|0
    0|0
  • Dogum günün kutlu olsun o zaman.

1|0
    0|0
  • demınden berı aglayan senmısın soruları sıralayan

1|0
    0|0
    • varsa sorun dınlerız dınlerım bu ınsanlar senın soruna geldıler... bende dahıl üzülmenı ıstemedıgımız ıcın geldık...

• Degmez bnce aglamaya

1|0
    0|0
  • Sıkma canınıı herşey düzelir Prenses

1|0
    0|0
    • Dünya kadınlar günün ve doğum günün kutlu olsun bu arada nice Mutlu yaşlara 😊

• Çok teşekkür ederim umarım sende hep mutlu olursun şu iki cümle beni fazlasıyla mutlu etti çunku..

• Rica ederim canım kardeşim Allah yardımcın olsun Mutlu olsakta olmasakta şükür etmeyi bilmek gerek bu yüzden çok şükür.

• 5 para etmez insan için o göz yaşlarına değiyor mu tut bir tanesini gerçekten ona sor

1|0
    0|0
  • Bu yaşta bu zeka fazla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O zaman iyi ki dogdunnn gizliiiii :)

1|0
    0|0
  • BİR ÇARESİ BULUNUR şarkısı benden sana doğum günü hedıyesı olsun o zaman.. ıcını ferah tut..

1|0
    0|0
  • Tüm yil senin ziriltini çekeceğiz :/ :D

1|0
    0|0
  • Şşşşt ağlama bakayım, bir daha kim gelecek bir senden daha şu dünyaya bırak onlar ağlasın yapıklarına sen tecrübe edinmiş olursun, muuusmutlu günlerin olsun doğarken ağladın zaten, bir daha ağlama :)

1|0
    0|0
  • Dogum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Bunlarda gecicek elbet takma kafana diycem yine de takicaksin o insanlar seni umursamiyosa sen onları hiç umursama değmez

1|0
    0|0
  • Mutlu seneler geçir bebek. Kendin için birşeyler yap. İyi hissedeceksin

1|0
    0|0
  • Iyy keşke ölseniz

0|0
    0|0
  • OYYYYYY BEBEĞİM KIYAMAM HİİİİÇ ÜZÜLMEEEEEE. UNUTMA SADECE BİR KEZ O YAŞA SAHİP OLABİLİYORUZ. TADINI ÇIKAAR. KENDİNİ ÖZEL HİSSET. İYİKİ DOĞDUUUUN MUSMUTLU YILLARA CANIIIIIMMMMMM <3 :* :* :* LÜTFEN ÜZÜLMEEEEEE <3

1|0
    0|0
Yükleniyor...