Malatya nasıl bir şehir sizce?

18 yıldır İstanbul'da yaşıyorum, doğup büyüdüğüm şehir yani. Babamın işlerinden dolayı Malatya'ya taşınma kararı aldık. 2 hafta gibi bir süre sonra taşınıyoruz. Sizce Malatya nasıl bir şehir? Malatyada yaşayanlar veya görüp bilenler yorum yapabilir mi?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'dan sonra Malatya'da ne biliym yani :D attan inip eşeğe binmek gibi olcak heralde

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel kardeşim alışveriş tutkunuysan zara desa felen yok ama derimod vakko ekol diğer mağazalar var.
    cafe ortam diyorsan özsüt mado felen var
    İnsanları cana yakındır sıkıntı sorun yaşamassın.
    İstanbuldaki gibi canım sıkıldı bir hava alıyım sahil istersen bulamassın onun yerine kerneğe çıkıp şelale izleyebilirsin su değirmeni gibi insana huzur verir.

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin hiç bir şehiri, İstanbul gibi değildir. İstanbul'un tadına baktıysan, başka hiç bir şehirde yaşayamazsın. Ben denedim, olmadı. Hele Malatya gibi bir yerde mümkün değil yaşaman. Yaşlı, emekli bir insan olsan belki fakat genç birisin, zor gibi.

1|0
    0|0
    • Olan hevesimde son buldu Şu an..

• Ben İstanbul'a aşığım, belki bana öyle geliyordur. Benim milyar dolarlarım da olsa, buradan ayrılmam. Belki sen yaşayabilirsin, denemeden bilinmez. Bir dene, hemen karar verme...

• Denemişliğim oldu açıkcası, 6 ay kadar. Ama bu farklı bir durum kalıcı olması sorun yaratıyor benim için. Alışır mıyım bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz bakalım..

• senin yaşam tarzına göre değişir. ama istanbuldaki gibi değildir. meşguliyetin olmazsa sıkılabilirsin.

1|0
    0|0
  • Orda okudum birbirinden güzel 5 yılım geçti. Küçük şirin bir yer malatya sakin huzurlu yani özeldir benim için. Hayatta en değer verdiğim insani ve insanları orda tanıdım

1|0
    0|0
    • Hadi bakalım, benim içinde öyle bir izlenim bırakır umarım:)

• Umarim herşey gönlünce olur

• İnşallah, seninde öyle:)

• İstanbuldan sonra malatya cezaevi gibi gelir.

1|0
    0|0
  • Bir kere gitmistm. idare eder ama istanbuldan sonra bilemiyorm:)

1|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım kaç defa gittim çok güzel tatlı bir şehir kısaca küçük İstanbul

1|0
    0|0
  • malatyayı görmedim ama istanbuldayım bunun gibi bir şehir daha yok eminim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bulunmaz eşi olan biyer 😊 alışman zaman almaz çünkü hiçbiriniz Bebek ya da Etiler den çıkıp gelmiyorsunuz
    Babanın bu kararı tam isabet olmuş

0|1
    0|0
  • İstanbuldan sonra küçük gelir sıkılırsın belki ama gelişiyor zamanla insanları genel olarak iyi alışırsın zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...